Mikor rászoktam az üvegfestésre, szinte minden kezembe kerülő üveget megfestettem. Ezek, az első próbálkozásaimból valóak.
Azután jöttek a szárított teás, üvegecskék. Ugyanis, mi nagyon szeretjük a gyógynövény teákat. Én csak egyszerűen gaz teának hívom, mert mindent begyűjtök, füvet, virágot, levelet. A csalán, már szárad az eresz alatt, a kakukkfű, nemsokára nyílik is a kertben, a sárgavirág, még csak most bújik, de szedek még, zsurlót, hársfát, diólevelet, meggyszárat és még sorolhatnám. Szerencsére a lányok mindent megisznak, és cukor nélkül isszák a teát. Tehát, az idén is sokféle teánk lesz, üveg, meg van még a kamrában….












