Karácsonyra jók lesznek, lehet majd a lakást díszíteni velük.
Az alap ötletet innen vettem, de lusta voltam a harmadik oldalát is kihímezzni.
Inkább a színekkel játszottam, kicsit változtattam itt-ott, ne legyen egyforma a két oldala.
Erre már nem tettem körbe gyöngyöket, így is ki akartam próbálni. :)



