Oldalak


A következő címkéjű bejegyzések mutatása: házi áldás. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: házi áldás. Összes bejegyzés megjelenítése

2012. április 13., péntek

Újra itt...

Újra itt, a kissé hószúra nyúlt szünet után. Sajnos a munka, a gyerekek és a  háztartás mellet nem igazán jutott időm a blogolásra is, pedig még csinálgattam is ezt mag azt, majd lassacskán megmutogatom. Addig is üdvözlök  mindenkit, a legújabb munkámmal, amit rendelésre készítettem.




2011. március 11., péntek

Próbálkoztam...

kombinálni az üvegfestést, Házi áldást, márvánnyal. A szomszédom, márvánnyal dolgozik és így sok hulladék, kisebb, nagyobb, márványdarabjai voltak, vannak. Ő jött az ötlettel, hogy mi volna, ha összedolgoznánk. Belementem, mivel fantáziát láttam benne. Csak pár darab készült eddig, lássuk mire megyünk velük.

Hát ezek volnának:



Nektek hogy tetszik?

2011. január 18., kedd

Házi áldás, angolul is! :)

Karácsony előt készítettem ezeket a pár dolgokat. Szalvétával díszítet üvegtányér, egy szalvétából készült kép és természetesen az elmerdhatatlan Házi áldás. Most angolul is elkészítettem. :)



2010. november 12., péntek

Házi Áldás újra ... még nem unom :))

A megunhatatlan Házi Áldás. :) Ugyan az de mégis más, egy kicsit.




2010. október 12., kedd

Házi áldás

Újra Házi áldást készítettem. Az elsőt már megmutattam a napokban, akkor fekete kerettel, most fehérbe öltöztettem, szerintem így szebb, mutatósabb. A másiknak barna keretet csináltam, szerintem ahhoz meg az a szín megyen. A kereteket, vettem, sima fa, natúr színben, üveggel meg hátlappal együtt. Úgy festem színezem őket ahogy nekem tetszik. Eddig feketét használtam inkább, de most kipróbáltam a fehéret is. Akrill festéket használtam, majd száradás után hobbi decoupage lakkal kentem át. A barnánál antikoló szert használtam, amit egyenesen a fára vittem fel, majd száradás után ezt is átkentem lakkal. Ez nagyon tetszik, olyan szépen kiadja a fa erezetét, szerintem nagyon jó, persze, hiszen az én munkám, nem is lehetek nem elfogult. :)









Igen, már tudom, nem két t a szeretet, ki fogom javítani! :))