Oldalak


A következő címkéjű bejegyzések mutatása: kaptam. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: kaptam. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. szeptember 24., szombat

Van pár elmaradásom...

 amiket most szeretnék bepótolni.
Az első Elza ajándéka volna, amit tőle kaptam, a Magdi által szervezet ajándéklánc játék során. Bocsánat hogy ilyen későn mutatom az ajándékot. Elza kért tőlem egy képet ahol a nyaklánccal pózolok, amit tőle kaptam. Ez alkalommal személyesen Nektek kedves olvasóim is köszönök!

Nagyon szép ajándékokat kaptam Elzátol és itt is meg szeretném köszönni neki ezeket a nagyon szép dolgokat. A karperec a kedvencem.


Köszönöm szépen Elza!

Tiffany Ilditől is kaptam egy  gyönyörű  üvegmedált. Valyon honnan tudta hogy a zöld a kedvenc színem? Nagyon szeretem viselni is, olyan jól mutat a nyakban.



Köszönöm Ildikó, annyi mindent kaptam már tőled, remélem még az idén sikerül majd valamivel meghálálnom kedvességed.

És amiről elmulasztottam fótót készíteni az, az a nagy halom kb. 200 de lehet annál is több darab szalvéta, amiket Timikétől kaptam. Ő is kapta és rám gondolt. Köszönöm még egyszer Timike azt a sok-sok szalvétát, másnak csak felesleges papír de nekem minden darabja kincset ér. 

2011. május 27., péntek

Brazíliából...

Kaptam ajándékot!! Lee küldött nekem egy saját tervezésű kittet!




Nem hittem a szememnek mikor láttam, hogy Brazíliából kaptam csomagot.
Hálásan köszönöm, Lee. Igyekszem szépen kivarrni, már alig várom hogy neki fogjak, bár most is egy Lee által tervezet mintán dolgozom.


Annyira örülök! Köszönöm Lee!


2011. április 15., péntek

Pif ajándék nekem :)

Monicanál alig az év elején jelentkeztem Pif játékra, de ő, már el is küldte az ajándékát!

Hát, íme, ez a csodálatos, zöld üvegékszer szett!

Olyan jó volt fotózni, szeretem a zöld színt, no meg a szép ékszereket!



Köszönöm Monika!

2011. március 20., vasárnap

Ajándék ... IV. rész

Ezt a szépséges kis Tiffany pillangót Anditól kaptam! Olyan szépen ékesíti jó nagy ablakomat, színesítve a kinti kopárságot!
Anyósom kérdezte, hogy ezt most miért is kaptam. Merthogy igazából semmit sem tettem érte, csak Andi blogját olvasgattam, néha válaszoltam egy egy kérdésére, és íme így lettem 10 pontos!

Köszönöm szépen Andi! :)

Ajándék ... III. rész

És akkor jöjjön a kikocstól kapott ajándékom, amit a játékán nyertem. Mint látható, jól kitanulmányozott engem, küldött szalvétákat :), hímző fonalakat :) és sok gyönyörű apróságot.

Köszönöm szépen, a kis csillagok a lányok kedvencei! :)

Ajándék ... II. rész

Ezeket a szépségeket Kathától kaptam. Latinka ajándékláncában ő lett a párom. Pazar kis csomag érkezett! A kis tűpárnát alig tudom használni a lányok sírnak utána. A virágos kit csomagnak nem tudtam ellenállni, neki is fogtam. :))


Nagyon szépen köszönöm ezt a szép ajándékcsomagot Katha!

Ajándék ... I. rész

Ezt a párnahuzatot, Cucunál nyertem. Nekem nagyon tetszik, bár tudok varrni de patchwork technikát még nem próbáltam, szerintem nem is menne.:) Éppen ezért nagyon örülök neki.

Köszönöm Cucu! :)

2011. március 7., hétfő

Szép találkozás, és ajándék

Néha nagyon furcsa dolgokat hozz az élet, nem is sejtjük egy egy lépésünk milyen fejleményeket hozz maga után. Például, itt van ez a blogírás is. Belevágtam, de nem láttam át mi minden is rejlik benne. Azt hihetné az ember, hogy így a neten keresztül az emberek sokkal ridegebbek egymással, pedig szerintem, pont az ellenkezője. Annyi kedvességet, szeretett, kaptam, mondhatom tök idegen emberektől, hogy el sem hiszem. Vagy talán éppen azért vagyunk kedvesek és udvariasak egymással, mert nem tudjuk, ki bújik meg egy egy blog mögött. Nem tudom, de nem is ezt akartam fejtegetni hanem, hogy innen Nagyváradról, Brazíliáig eljutottam a neten keresztül, és ott LEE oldalán akadtam rá Annamáriára, aki ugyancsak Nagyváradi!!! Levél, levélt követett és az elmúlt héten találkoztunk is. Én nagyon boldog voltam a találkozás alkalmával! Beszélgettünk, teát iszogattunk, megcsodálhattam gyönyörű hímzéseit! Felajánlotta, hogy megtanít engem is „hardangerezni”, nem tudom jól írtam e le. :) Igen, idővel szeretném én is elsajátítani ennek a hímzésnek a fortélyait.
És persze távozáskor nem engedett el üres kézzel, ezeket a szépséges kitteket kaptam tőle. Még egy darab hímző vásznat is kaptam, ami azért különleges dolog, mert itt a városban nem lehet kapni, ő is külföldről hozatja. :) A zöld abrosznak már neki is fogtam, hátha elkészülök vele húsvétig, csak attól tartok, hogy sajnálni fogom használni, nehogy összepecsételődjön. :)

Köszönöm Annamária és örülök a találkozásunknak!

Ajándékot kaptam

Megérkezett üvegvarázs ajándéka, amit a játékán nyertem. Képet nem volt alkalmam készteni ezért kölcsön vettem az övét. :)
Nagyon szép dolgokat kaptam, nyakláncot, kitűzőt, szépséges gyertyatartót, fülcsit, gyűrűt. Mindent, ami a vagány csajoknak kell! Köszönöm, Melinda!

2010. december 22., szerda

Újra ajándékok! :))

Még hétfőn kaptam ezeket a gyönyörű ajándékokat. Ahogy megkaptam őket, azon nyomban ki is bontottam. Pedig az egyik csomag Ilditől jött, és én megígértem, hogy karácsonyig fel nem bontom, ha bele őszülök sem..., de nem bírtam ki! Bocsi Ildi! Viszont megígérem, legközelebb jobban megdolgozom a nyereményemért és már most írom össze a recepteket! :)
Annyira szép minden darab, olyan finom munka! Az angyalka és a fenyő, nagyon csodásak!
És ilyen technikával készűlt medálom még sosem volt! Nagyon, nagyon köszönök, mindent!

A következő ajándék Fruzsinától jött. Belinda nagyszerű játékán, Fruzsinától kellett, ajándékot kapjak, egy nyakláncot. De mikor a postás átadta a hatalmas csomagot, azt hittem eltévesztette a címet, egy nyakláncnak nem kell ekkora csomagolás! Nagyon sok finomság rejtőzött még a csomagban, gyerekeknek és anyucinak is, apuci most kimaradt a jóból, amúgy sem szereti az édeset a többivel meg nem tudd mit kezdeni. :)) Hát igen a szalvéták, a gyengéim. :)) Az édességet meg alig tudtam lefényképezni, látszik, már van üres pappír is, pedig csak annyi idejük volt míg a gépemért nyúltam! :))

És itt va a főszereplő közelebről! Köszönöm Fruzsina, nagyon szép!

2010. december 16., csütörtök

December- ajándékok hava

Zsúfolt pár napom volt! Annyira örülök, hogy az, amit szeretek csinálni, másnak is tetszik, olyannyira, hogy még rendelnek is tőlem. Ez jó! :)) Volt pár ajándék is, amiket végre sikerült útnak indítanom! Ezekről majd később teszek fel fotókat.
Most inkább azzal dicsekednék, amiket kaptam! :))
Tiffany-Andi, karácsonyi pályázatán én lettem az első helyezett, ezekkel a saját készítésű képeslapokkal! Nem hittem a szememnek, mikor olvastam az eredményhirdetést! Mikor beküldtem a képeslapok elkészítésének útmutatóját, a nyerés lehetősége eszembe sem jutott, inkább csak örültem, hogy én is részt vehetek Andi nagyszerű játékán. Őszintén mondom, egy pillanatig sem gondoltam volna, hogy nyerhetek, pláne mikor láttam, milyen érdekes, kreatív és jobbnál jobb ötletekkel pályáznak a többiek. És mindezz megkoronázása képen jött az Andi által felajánlott nyeremény, amit már meg is kaptam! Képekben nem lehet vissza adni, eme gyertyatartó gyönyörűségét, én legalább is nem voltam rá képes! De azért csak nézzétek!


Gyönyörű! Köszönöm Andi!


Mivel december az ajándékok hava, íme, egy újabb ajándék, amit Magditól kaptam. Tímel játékán, ő lett a titkos párom, akitől ajándékot kellet kapjak. Hát tessék csak csodálni! Egy szépséges nyaklánc, amit egy gyönyörű medál díszít, befoglalás, techinka... nem értek hozzá, nekem nagyon tetszik! A két csillag meg az angyalka, mind ott lesz a karácsonyfán!

Köszönöm Magdi!


Andi karácsonyi játékán, a titkos sorsolás eredmény képen, Zsuzsitól és Krisztitől kaptam ezeket a vidám karácsonyi díszeket. De amint kibontottam a csomagot, a lányok egyből lecsaptak rájuk, el sem tudtam aztán venni tőlük. :)) Próbáltam, de csak sírás lett a vége, akkor inkább hagytam hadd legyen az övéké.

A lányok nevében is nagyon szépen köszönöm, Zsuzsinak és Krisztinek!


2010. december 8., szerda

Ajándék nekem

Mostanság elég sűrűn jár nálam a postás, persze csak a munkáját végzi. :)) Ma is hozott egy csomagot, Csillától! Bár nem nyertem az általa meghirdetett játékon, megis hála az ő nagylelküségének, én is kaptam ajándékot. Rengeteg szalvétát küldött nekem, (nekem is van pár darab, de ezek közül egy sincs meg! :)) )nem számoltam de biztosan van vagy 100 db, decoupage pappírt is kaptam és egy cd-ét, amire mint látszik a képen is, nagyon érdekes dolgokat másolt fel. És a mosolygós arcot is köszönöm, éppen úgy vigyorkok én is most, örömömben. :))

Lehet másnak nem érdekes, pár szalvéta, de én nagyon örülök nekik, már alig várom, hogy dolgozzak velük! Nagyon, nagyon köszönöm Csilla!

2010. december 2., csütörtök

Kincsesláda és nyeremény neszesszer

Tamással cseréltem ezt a kis szépséges ékszerdobozt! Amint látszik nagyon ügyes és kreatív "fiatalember" (mivel nem tudom az életkorát, de nekem úgy tűnik hogy elég fiatal, ezt a megszólitást választotam). Ő festette kívül és belül is a ládikát. (az ékszereket, már én tettem oda a hatás kedvéért). Kicsit aggódott, hogy valyon a belső szín tetszik e majd nekem, de megnyugtatlak Tamás, tetszik, a halvány lila tényleg nagyon "csajos szín". :)) Már van pár dobozom, valamiért szeretem őket, így már egy kissebb kollekció része lesz ez a szafaris darab is! Köszi Tamás!



Ezt a neszesszert Ramimaminál nyertem! Nagyon jó és praktikus, vidám és nőies! De a nyereményem nem érkezett egyedűl, cukorka és macik kisérték az útját. :)) Nagyon köszönöm, Ramóna!


2010. november 30., kedd

Ékszermánia?! :))

Eddig azt állitottam magamról, nem vagyok égy ékszer mániás, de, ez az állítás felborúlni látszik.
Addig, amíg nincs semmi különösebb ékszere az ember leányának, minden ok, nincs az a gond mit, mikor, mihez. De amint megérkezik az első szépséges kis darab, mindjárt más szemmel kezzdi el szemlélgetni a többi szépséges ékszereket is. És lassan az elsőnek lesz egy párja, aztán hamarosan megérkezik a harmadik is, elvégre két nyaklánc nem nyaklánc, aztán jön a negyedik, csak úgy mert megtetszett, utánna a többi mert pont olyan még nincs! Most a negyediknél tartok...
Rékácska blogján láttam meg ezt a szépséges zöld bogyós nyakláncot fülcsivel, aztán rövíd egyeztetés után, nekem is elkészítette. De, mivel én voltam az első "netes megrendelője", kaptam ajándékba égy a nyaklánchoz illő karkötőt is.


Így hármasban már teljes a szett!

Nagyon tuti, tetszik ez a zöld szín és sok mindenhez fel lehet venni! Köszi szépen Réka!

Mivel nem tudom mikor tudok majd rendes képeket csinálni, kölcsön vettem a Réka által készített fotókat.

2010. november 10., szerda

Ékszerek

Még a nyár folyamán vásároltam a Meskán, Kedy-től egy szivárványos gyűrűt, akciósan, fél áron hirdette, hát lecsaptam rá. Majd készitett hozzá egy nyakláncot is, így együtt egy nagyon szép szett lett. Olyan szép színes, üde, nyárias hangulata van.


Régebben nem nagyon viseltem ékszereket, a fülbevalómat sem szeretem cserélgetni, egy egyszerü aranyfülcsi, megteszi minden alkalomra. Persze azért különleges alkalmakra akad egy két nyakbavaló. Na de ilyen egyedi, mint ez a három, nincs több. Őszintén szólva nekem mind a három ékszer nagyon tetszik, bár külön stílusa van mindegyiknek... Így legalább nincs az a gondom mit is vegyek fell... mindíg, az alkalomhoz illőt!

Kedy, Berjo, Cimbilimbi, köszönöm.

Ajándék jött, ajándék ment...:)

Kezdem a legutóbbival. Adrienne blogján láttam meg ezt a szépséges Amidalát (vagyis nem pont ezt, mert, hogy ezt kifejezetten nekem készitette :-p ). Egyből arra gondoltam, ez nekem kell, de igazán álmomban sem reméltem, hogy valaha is viselhetem. És mégis, egy csere folytán, végre itt van!!! Annyira szép, azok a zöld gyöngyök..., amúgy is a zöld a kedvenc színem. Írtam Adriennek, hogy milyen szépen csillog a közepe, hát persze a Swarovski már csak ilyen csillogó... :)
Amit én küldtem neki az egy karácsonyi kis üvegtányér, amit még az Andi által meghírdetett, karácsonyi pályamunkára készitettem. Elküldtem még egy kis x-szemes párnácskát, amit karácsonyi szinekben hímezztem ki, de lefotózzni már nem érkezztem.

Ugye szép, nekem nagyon tetszik. Köszönöm Adrienne.

A következő cserém Patriciával zajlott le. Ő szeretett volna tőlem égy Házi áldást. Sikerűlt épségben elküldenem neki, pici ráadás ez a kis rózsácska volt. Cserébe, pedig ezeket a könyveket és cd-ket kaptuk. Nagyobbik lányomnak nyomban megtetszett a képes kis könyvecske, Bogyó és Babóca, amit kötelező szinte naponta elmesélni. :)

Szerintem, könyvekből sosem elég. Lassan gyarapodik a gyerekek kis könyvtára. Köszönjük Patricia.

2010. október 16., szombat

Egy szép nap ... :)

Ma nagyon jó napom volt. Még akkor is, ha kint borús volt az idő, idebenn a lányokkal jól elvontunk. Mióta oviba jár a nagyobbik, hiányzik és most hogy hétvége van annyira jó volt itthon vele meg a kicsivel.
Reggel, 7 előtt, hallom ahogy kiált a szobájából:
-Anyucii gyere öltöztess fel, olyan jót alukáltam, megyek oviba!
Ó a drágám majdnem sírt, hogy nem mehetett ma oviba. De elmúlt neki és aztán olyan szorgosan rajzolgatott meg segített anyucinak a takarításban meg a főzésben, hogy majd megettem. :)

Délután pedig másfajta öröm aranyozta be a napomat. Ajándékot hozott a postás. Latinkánál és Erikánál is nyertem játékot. Szinte lelkiismeret furdalásom is volt, hogy mostanában így rám mosolygott a szerencse. Valahogy majdcsak kibírom! :)
Olyan izgatott lettem azt sem tudtam melyik csomagot bontsam fel előbb. Találomra felnyitottam az egyiket és egy csomó színes gombolyag gurult szanaszét az ágyon. Aztán előbukkantak az anyagok, krém színű, világoskék és egy lehelet finom fehér, mind x szemesnek való etaminok. Itt már nem bírtam magammal annál is inkább, mivel már egy ideje mind kerestem a boltokban színes anyagot is, nem csak fehéret, de nem találtam. Volt még a csomagban, egy újabb kis gombolyag, a levélkéből kiderült, hogy ez saját festésű fonál. Amint megpillantottam a sárga és kék színekben pompázó kis gombolyagot, egyből a napsütötte tenger jutott az eszembe. És ami szerintem tipikus a fanatikusokra, már jártak az agy tekervényeim, már láttam magam előtt a dobozkámat aminek a tetején a világoskék anyag lesz kivarrva ezzel a cérnával. Már csak a mintát kell megtaláljam és már varrnám is. De vissza a csomagban megbújó ajándék özönhöz. Lapult még ott egy kis x szemes hóember is, amire a lányom nyomban lecsapott. És még nincs vége, hátra van az a darab amiért a játék folyt, egy gyönyörű rózsaszín ollótartó. Hát mit mondjak ... annyira meghatódtam, imádom ezeket az dolgokat, alig várom, hogy dolgozzak velük.

Köszönöm Latinka! :)


Nyugi, még mindíg nincs vége! Jön a második csomag! Szinte már a könnyeimmel küszködve, nyitottam ki és nézegettem, próbálgattam magamhoz az Erika táskáját. Szebb mint a képeken! Olyan nagyszerű táska, pont jó a mindennapi jövés menéshez és még farmer is. :) Lassan már pakolgatom is át a dolgaimat bele. Tutti ő lesz a kedvencem!

Köszönöm Erika! :)


Később mikor haza érkezett a férjem is, nagyban újságolta neki a lányom:

-Néézd apuci, mennyi sok ajándékot kapott anyuci a postás bácsitól! Látod?

2010. szeptember 22., szerda

Adtam... kaptam...

A tegnapi nap már jól indult, azt leszámítva hogy fáradtam keltem mert alig aludtam a gyerkőcök miatt, sokat felsírtak, Antónia is pedig ő már végig szokta aludni az éjszakákat, na de mindegy már lassan megszokom. Tehát a tegnap sikerült útnak indítanom Kera ajándékát. Nem sikerült pénteken ahogy terveztem, valami közbe jött és nem tudtam bemenni a városba, aztán hétfőn pedig elmentem a postára és ott próbáltam feladni a csomagot. Ott azt mondták, hogy mivel kicsi:) a csomagom és törékeny is, nem garantálják, hogy épségben meg fog érkezni. Elballagtam és nem tudtam mi tévő legyek. Hogy küldjem el? Nem nagy érték de sajnáltam volna ha tönkre megyen, szerintem így van ezzel mindenki. Haza érve felhívtam egy csomag küldő szolgálatot és ő általuk fog megérkezni az ajándék. Remélem valamivel biztosabb így mint a postán ahol annyi csomag, teszik - veszik...



Más. Délután megérkezett Berjo nyaklánca amit a játékán nyertem. :) Gyönyörű! És még volt mellette egy kis fehér cicus is! Hát nem aranyos...





és a nyaklánc ugye milyen jól áll !

Köszönöm a lehetőséget, hogy játszhattam és ezáltal megnyertem ezeket a szép ajándékokat!

2010. szeptember 3., péntek

Ajándékot kaptam

Belindától kaptam egy nagyon szép kis ajándékot. Én lettem 100 -adik követője. :)



Igy kaptam,



és így használom.


Ugye szép, nekem nagyon tetszik! Köszönöm Belinda!


2010. szeptember 2., csütörtök

Készül az ajándék

Kicsit elhanyagoltam bejegyzéseimet, pedig szerettem volna írni pár dologról. Elsősorban is azt szeretném újságolni, hogy ajándékot készítek Kerának. Latinka ajándéklánc játékára jelentkeztem és ajándékot kell küldenem annak az illetőnek aki utánam jelentkezik a játékra. Örömmel vállaltam a feltételeket, egy hónapon belül kell, hogy megérkezzen az ajándék a másik félhez, szerintem ez megoldható. Izgatott vagyok, vajon hogy fog tetszeni az amit én készítek. Majd bővebben is írok az ajándékról, most azért nem, mert esetleg ha Kera bekukkantana hozzám, ne rontsam el a meglepijét. :)
Nehéz így látatlanban ajándékozni, bárkiről is legyen szó. Mit küldjél neki ami neked tetszik, vagy próbáld kitalálni mi tetszene neki. Jó kis dilemma. :) Én úgy próbáltam ezt megoldani , hogy olyasmit küldök ami reám jellemző dolog. Van egykét hobbim amiből megpróbálok valami prezentálható dolgot kihozni. A lelkesedésem az nagy, de jó volna ha sikerűlne is.