Oldalak
2011. szeptember 24., szombat
Van pár elmaradásom...
2011. május 27., péntek
Brazíliából...
Hálásan köszönöm, Lee. Igyekszem szépen kivarrni, már alig várom hogy neki fogjak, bár most is egy Lee által tervezet mintán dolgozom.
2011. április 15., péntek
Pif ajándék nekem :)
2011. március 20., vasárnap
Ajándék ... IV. rész
Anyósom kérdezte, hogy ezt most miért is kaptam. Merthogy igazából semmit sem tettem érte, csak Andi blogját olvasgattam, néha válaszoltam egy egy kérdésére, és íme így lettem 10 pontos!
Köszönöm szépen Andi! :)
Ajándék ... III. rész
Ajándék ... II. rész
Ajándék ... I. rész
Köszönöm Cucu! :)
2011. március 7., hétfő
Szép találkozás, és ajándék
És persze távozáskor nem engedett el üres kézzel, ezeket a szépséges kitteket kaptam tőle. Még egy darab hímző vásznat is kaptam, ami azért különleges dolog, mert itt a városban nem lehet kapni, ő is külföldről hozatja. :) A zöld abrosznak már neki is fogtam, hátha elkészülök vele húsvétig, csak attól tartok, hogy sajnálni fogom használni, nehogy összepecsételődjön. :)
Köszönöm Annamária és örülök a találkozásunknak!
Ajándékot kaptam
Nagyon szép dolgokat kaptam, nyakláncot, kitűzőt, szépséges gyertyatartót, fülcsit, gyűrűt. Mindent, ami a vagány csajoknak kell! Köszönöm, Melinda!
2010. december 22., szerda
Újra ajándékok! :))
A következő ajándék Fruzsinától jött. Belinda nagyszerű játékán, Fruzsinától kellett, ajándékot kapjak, egy nyakláncot. De mikor a postás átadta a hatalmas csomagot, azt hittem eltévesztette a címet, egy nyakláncnak nem kell ekkora csomagolás! Nagyon sok finomság rejtőzött még a csomagban, gyerekeknek és anyucinak is, apuci most kimaradt a jóból, amúgy sem szereti az édeset a többivel meg nem tudd mit kezdeni. :)) Hát igen a szalvéták, a gyengéim. :)) Az édességet meg alig tudtam lefényképezni, látszik, már van üres pappír is, pedig csak annyi idejük volt míg a gépemért nyúltam! :))
2010. december 16., csütörtök
December- ajándékok hava
Gyönyörű! Köszönöm Andi!
Köszönöm Magdi!
Andi karácsonyi játékán, a titkos sorsolás eredmény képen, Zsuzsitól és Krisztitől kaptam ezeket a vidám karácsonyi díszeket. De amint kibontottam a csomagot, a lányok egyből lecsaptak rájuk, el sem tudtam aztán venni tőlük. :)) Próbáltam, de csak sírás lett a vége, akkor inkább hagytam hadd legyen az övéké.
A lányok nevében is nagyon szépen köszönöm, Zsuzsinak és Krisztinek!
2010. december 8., szerda
Ajándék nekem
Lehet másnak nem érdekes, pár szalvéta, de én nagyon örülök nekik, már alig várom, hogy dolgozzak velük! Nagyon, nagyon köszönöm Csilla!
2010. december 2., csütörtök
Kincsesláda és nyeremény neszesszer
Tamással cseréltem ezt a kis szépséges ékszerdobozt! Amint látszik nagyon ügyes és kreatív "fiatalember" (mivel nem tudom az életkorát, de nekem úgy tűnik hogy elég fiatal, ezt a megszólitást választotam). Ő festette kívül és belül is a ládikát. (az ékszereket, már én tettem oda a hatás kedvéért). Kicsit aggódott, hogy valyon a belső szín tetszik e majd nekem, de megnyugtatlak Tamás, tetszik, a halvány lila tényleg nagyon "csajos szín". :)) Már van pár dobozom, valamiért szeretem őket, így már egy kissebb kollekció része lesz ez a szafaris darab is! Köszi Tamás!
Ezt a neszesszert Ramimaminál nyertem! Nagyon jó és praktikus, vidám és nőies! De a nyereményem nem érkezett egyedűl, cukorka és macik kisérték az útját. :)) Nagyon köszönöm, Ramóna!
2010. november 30., kedd
Ékszermánia?! :))
Így hármasban már teljes a szett!
Nagyon tuti, tetszik ez a zöld szín és sok mindenhez fel lehet venni! Köszi szépen Réka!
Mivel nem tudom mikor tudok majd rendes képeket csinálni, kölcsön vettem a Réka által készített fotókat.
2010. november 10., szerda
Ékszerek
Ajándék jött, ajándék ment...:)
Amit én küldtem neki az egy karácsonyi kis üvegtányér, amit még az Andi által meghírdetett, karácsonyi pályamunkára készitettem. Elküldtem még egy kis x-szemes párnácskát, amit karácsonyi szinekben hímezztem ki, de lefotózzni már nem érkezztem.
Ugye szép, nekem nagyon tetszik. Köszönöm Adrienne.
Szerintem, könyvekből sosem elég. Lassan gyarapodik a gyerekek kis könyvtára. Köszönjük Patricia.
2010. október 16., szombat
Egy szép nap ... :)
Ó a drágám majdnem sírt, hogy nem mehetett ma oviba. De elmúlt neki és aztán olyan szorgosan rajzolgatott meg segített anyucinak a takarításban meg a főzésben, hogy majd megettem. :)
Köszönöm Erika! :)
Később mikor haza érkezett a férjem is, nagyban újságolta neki a lányom:
-Néézd apuci, mennyi sok ajándékot kapott anyuci a postás bácsitól! Látod?
2010. szeptember 22., szerda
Adtam... kaptam...
és a nyaklánc ugye milyen jól áll !
Köszönöm a lehetőséget, hogy játszhattam és ezáltal megnyertem ezeket a szép ajándékokat!
2010. szeptember 3., péntek
Ajándékot kaptam
Igy kaptam,
és így használom.
Ugye szép, nekem nagyon tetszik! Köszönöm Belinda!
















