Oldalak
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: ékszer. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: ékszer. Összes bejegyzés megjelenítése
2012. július 6., péntek
2012. április 16., hétfő
Márciuskák...:)
Itt nálunk, március elsején van egy olyan szokás, hogy márciuskákat szoktak a férfiak a nőknek ajándékozni (igaz néhol az országban fordítva van a szokás). Ez a márciuska egy kis apró szimbolikus kis csecsebecse, apróság, amit piros-fehér fonott szallag díszít. Az idén készítettem én is először ilyen márciuskákat.
A mellkasra szokták őket kitűzni a kis piros-fehér szalaggal együtt. De, hogy az ünnep után is hordhatóak legyenek, dupla fikcióval készítettem őket, vagyis utána akár medálként is megállják a helyüket.
A mellkasra szokták őket kitűzni a kis piros-fehér szalaggal együtt. De, hogy az ünnep után is hordhatóak legyenek, dupla fikcióval készítettem őket, vagyis utána akár medálként is megállják a helyüket.
Vagy akár brossként...
Persze, hogy minél eredetibb legyek :)), kis pappír alátéteket is készítettem hozzájuk.
Ugye nem túlzás, vagy mégis? :)
2011. október 10., hétfő
2010. november 30., kedd
Ékszermánia?! :))
Eddig azt állitottam magamról, nem vagyok égy ékszer mániás, de, ez az állítás felborúlni látszik.
Addig, amíg nincs semmi különösebb ékszere az ember leányának, minden ok, nincs az a gond mit, mikor, mihez. De amint megérkezik az első szépséges kis darab, mindjárt más szemmel kezzdi el szemlélgetni a többi szépséges ékszereket is. És lassan az elsőnek lesz egy párja, aztán hamarosan megérkezik a harmadik is, elvégre két nyaklánc nem nyaklánc, aztán jön a negyedik, csak úgy mert megtetszett, utánna a többi mert pont olyan még nincs! Most a negyediknél tartok...
Rékácska blogján láttam meg ezt a szépséges zöld bogyós nyakláncot fülcsivel, aztán rövíd egyeztetés után, nekem is elkészítette. De, mivel én voltam az első "netes megrendelője", kaptam ajándékba égy a nyaklánchoz illő karkötőt is.
Így hármasban már teljes a szett!
Nagyon tuti, tetszik ez a zöld szín és sok mindenhez fel lehet venni! Köszi szépen Réka!
Mivel nem tudom mikor tudok majd rendes képeket csinálni, kölcsön vettem a Réka által készített fotókat.
2010. november 10., szerda
Ékszerek
Még a nyár folyamán vásároltam a Meskán, Kedy-től egy szivárványos gyűrűt, akciósan, fél áron hirdette, hát lecsaptam rá. Majd készitett hozzá egy nyakláncot is, így együtt egy nagyon szép szett lett. Olyan szép színes, üde, nyárias hangulata van.
Régebben nem nagyon viseltem ékszereket, a fülbevalómat sem szeretem cserélgetni, egy egyszerü aranyfülcsi, megteszi minden alkalomra. Persze azért különleges alkalmakra akad egy két nyakbavaló. Na de ilyen egyedi, mint ez a három, nincs több. Őszintén szólva nekem mind a három ékszer nagyon tetszik, bár külön stílusa van mindegyiknek... Így legalább nincs az a gondom mit is vegyek fell... mindíg, az alkalomhoz illőt!
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)

















