Oldalak


A következő címkéjű bejegyzések mutatása: könyv. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: könyv. Összes bejegyzés megjelenítése

2010. november 10., szerda

Ajándék jött, ajándék ment...:)

Kezdem a legutóbbival. Adrienne blogján láttam meg ezt a szépséges Amidalát (vagyis nem pont ezt, mert, hogy ezt kifejezetten nekem készitette :-p ). Egyből arra gondoltam, ez nekem kell, de igazán álmomban sem reméltem, hogy valaha is viselhetem. És mégis, egy csere folytán, végre itt van!!! Annyira szép, azok a zöld gyöngyök..., amúgy is a zöld a kedvenc színem. Írtam Adriennek, hogy milyen szépen csillog a közepe, hát persze a Swarovski már csak ilyen csillogó... :)
Amit én küldtem neki az egy karácsonyi kis üvegtányér, amit még az Andi által meghírdetett, karácsonyi pályamunkára készitettem. Elküldtem még egy kis x-szemes párnácskát, amit karácsonyi szinekben hímezztem ki, de lefotózzni már nem érkezztem.

Ugye szép, nekem nagyon tetszik. Köszönöm Adrienne.

A következő cserém Patriciával zajlott le. Ő szeretett volna tőlem égy Házi áldást. Sikerűlt épségben elküldenem neki, pici ráadás ez a kis rózsácska volt. Cserébe, pedig ezeket a könyveket és cd-ket kaptuk. Nagyobbik lányomnak nyomban megtetszett a képes kis könyvecske, Bogyó és Babóca, amit kötelező szinte naponta elmesélni. :)

Szerintem, könyvekből sosem elég. Lassan gyarapodik a gyerekek kis könyvtára. Köszönjük Patricia.