Ma szilvás gombócot csináltam. Persze anyósom segítsége nélkül nem is fogtam volna neki, ugyanis ő vigyázott addig a gyerekekre. Az idén nagyon gyenge volt a termésünk, de nem csak a szilva hanem a többi gyümölcs is. A tavaly eltettem majdnem 200 üveg barack kompótot, az idén... jó ha lesz 40-50 üveggel. Hát ez van. A tavaly volt az idén nincs.