Oldalak


A következő címkéjű bejegyzések mutatása: játék. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: játék. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. április 15., péntek

Pif ajándék nekem :)

Monicanál alig az év elején jelentkeztem Pif játékra, de ő, már el is küldte az ajándékát!

Hát, íme, ez a csodálatos, zöld üvegékszer szett!

Olyan jó volt fotózni, szeretem a zöld színt, no meg a szép ékszereket!



Köszönöm Monika!

2011. február 16., szerda

Pif játék, nálam


Jelentkeztem egy újabb Pif játékra, még januárban. Monica hirdette meg, nála jelentkeztem. Olyan csodálatos ékszereket készít… :)
Tehát ez utón én is meghirdetem a második Pif játékomat.




A szabályok a következők:
1.Bárki játszhat, akinek blogja van.
2. Az első három ember, aki kommentet ír erre a bejegyzésre, ajándékot fog kapni tőlem, melyet saját magam készítek.
3. Ezt az ajándékot az elkövetkező 365 napon belül el fogom juttatni hozzátok.
4. Cserébe előre kell fizetni, úgy, hogy ezt a felhívást meghirdetitek a saját blogotokban.
Kíváncsi vagyok ki szeretne ajándékot kapni tőlem! :)

2011. január 1., szombat

Sorsolás!!!

Először is, szeretnék, mindenkinek Boldog Új Évet kívánni! Sok sok szeretetet és egészséget az elkövetkezendő esztendőre!

Még, meg szeretném köszönni mind a 33 részvevőnek, hogy itt voltak és velem játszottak!:-))(Ibolyát is beleszámoltam, ő, a "Játék! Még egy nap!" bejegyzésnél jelentkezet a játékra)

Annyira örülök, hogy ilyen sokan jöttetek!




Ez volt az első sorsolásom és olyan furcsa érzések kavarogtak bennem, mikor elkezdtem összehajtogatni a kis pappír csíkocskákat és olvastam a neveket. Mindegyik pappírnál olyan érzésem volt bár csak ő nyerné meg, mindenkihez kapcsolódott valami szép emlékem. Furcsa volt ez az érzés, ez a kötődés.

Na de összeszedtem magam és következet a sorsolás!

Az nyertesek pedig...


Tipikos, gratulálok!



Kedy, gratulálok!



m, gratulálok!



szuzsii, gratulálok!


Megkérem a 4 nyertesemet, hogy küldjék el a címet ahova tudom majd postázni a nyereményüket.


Szívem szerint mindenki nyert volna, de ezt sajnos nem tudom megoldani. Nagyon szépen köszönöm, hogy itt voltatok és remélem mihamarabb, újra játékot hirdethetek és talán akkor a többiek is nyerhetnek!!!

2010. december 30., csütörtök

Játék! Még egy nap!

Holnap után sorsolás!!! Még holnap éjfélig lehet jelentkezni a játékomra! Üvegre festet házi áldást vagy decoupage képet lehet nyerni! Mindenkit szeretettel várok! :)

2010. december 1., szerda

JÁTÉK! Az én játékom!!!


Már nagyon szerettem volna játékot hírdetni. Nincs sem szülinapom (már volt), a blogom is csak jövőre lesz egy éves, de annyi sok szép dolgokat kaptam és nyertem eddig, hogy úgy gondolom talán adhatnék én is valamit. Ha akad olyan, akinek tetszik, az, amit kínálni tudok...


Íme azok a dolgok amiből választani lehet:
  • üvegre festet házi áldás, külömböző keretben ( 12 x 17 cm. keret nélkül )
  • decoupage technikával készült kép, üveg nélkül ( 12 x 17 cm. keret nélkül )

A keretek színét lehet változtatni, a nyertes tetszése szerint, akár fehér is lehet. A szalvéta technikával készült képet, meg tudom csinálni az allábbi szalvétákból is.


Amit tenned kell, a szokásos:

  • bárki jelentkezhet, akár blog nélkül is
  • tedd ki a játék felhívását, képpel és linkkel, a blogod oldalsávjába, vagy a facebook oldaladra ( ha nincs blogod, szólj a szomszédnak is :) )
  • hagyj itt egy commentet, hogy mi lenne az a dolog amit szeretnél megnyerni

A játéknak 4 nyertese lesz, sorsolni pedig, 2011 jan. 1-én fogok.

2010. november 14., vasárnap

Mutatom tobább...:))

Tehát ő az! Egy üveg, ami kivülről díszítve van valamivel...de mivel és hogyan? Van kedvetek tovább találgatni? :))

2010. november 13., szombat

Mutatok valamit... :))

Ezt a tárgyat a napokban kaptam, a férjem nagybátyától, mustrára... Nagyon érdekes egy valami, és nagyon kíváncsivá is tett a dolog. Szeretném majd kipróbálni, megpróbálni elkészíteni.

Ti tudjátok mi ez?

Holnap megmutatom egészben. A válaszért nem jár se pont sem ajándék, csak engem tesztek boldoggá ha próbálkoztok, a kitalálásával. :))

2010. október 28., csütörtök

Játék




A részletekért kattincs ide.

2010. szeptember 25., szombat

Mit is rejt az ajándék...

Mivel már jelezte, hogy megkapta ajándékomat, ezért megmutatom mit is küldtem Kerának.


A szokásos levélke, amit képeslap formájában készítettem el.

Küldtem neki egy másfajta képeslapot is, Nagyváradról, amit ugyancsak én készítettem saját fotóim alapján. Mint ahogy neki is írtam, nagyon szeretek fényképezni, persze csak amatőr szinten.

Meglepetés virág magokat is "becsempésztem" a csomagba, remélvén, hogy lesz majd hova elültetnie őket. Csak pár alapvető leírást adtam meg a virágról és mivel meglepetés virág, legyen továbbra is meglepetés, hogy mi is fog ki kelni majd a magokból.

Amiért izgultam egy kicsit, hogy az utazás alatt meg ne sérüljön az egy kis üvegfestmény volt. Természetesen azt is én készítettem, sablon után. Ez a technika nagyon megtetszett és lassan készülnek a többi üvegfestményeim is.

2010. szeptember 22., szerda

Adtam... kaptam...

A tegnapi nap már jól indult, azt leszámítva hogy fáradtam keltem mert alig aludtam a gyerkőcök miatt, sokat felsírtak, Antónia is pedig ő már végig szokta aludni az éjszakákat, na de mindegy már lassan megszokom. Tehát a tegnap sikerült útnak indítanom Kera ajándékát. Nem sikerült pénteken ahogy terveztem, valami közbe jött és nem tudtam bemenni a városba, aztán hétfőn pedig elmentem a postára és ott próbáltam feladni a csomagot. Ott azt mondták, hogy mivel kicsi:) a csomagom és törékeny is, nem garantálják, hogy épségben meg fog érkezni. Elballagtam és nem tudtam mi tévő legyek. Hogy küldjem el? Nem nagy érték de sajnáltam volna ha tönkre megyen, szerintem így van ezzel mindenki. Haza érve felhívtam egy csomag küldő szolgálatot és ő általuk fog megérkezni az ajándék. Remélem valamivel biztosabb így mint a postán ahol annyi csomag, teszik - veszik...



Más. Délután megérkezett Berjo nyaklánca amit a játékán nyertem. :) Gyönyörű! És még volt mellette egy kis fehér cicus is! Hát nem aranyos...





és a nyaklánc ugye milyen jól áll !

Köszönöm a lehetőséget, hogy játszhattam és ezáltal megnyertem ezeket a szép ajándékokat!

2010. szeptember 17., péntek

Játék


Ezzel az összeállítással szeretnék jelentkezni a Hekka által meghirdetett játékra. Olyan saját készítésű játékkal, dekorációval lehet jelentkezni amit gyerkőcöknek varrtunk, készítettünk. Kifejezetten játékot én nem készítettem, inkább dekorálgattam piciny kuckójukat.
Ja és a nyeremény ... egy imádni-valóan aranyos horgolt macilány. :)

2010. szeptember 13., hétfő

Pif játék


Mintha nem vennék már részt eddig is elég játékban! Na de ez egy kicsit más, itt én adok, méghozzá három embernek. Patriciánal bukkantam rá erre a játékra és lám, volt még egy hely kiadó.
Tehát az első három embernek aki bejegyzést hagy itt, ajándékot fogok küldeni.





A szabályokról:




1.Bárki játszhat, akinek blogja van.

2. Az első három ember, aki kommentet ír erre a bejegyzésre, ajándékot fog kapni tőlem, melyet saját magam készítek.

3. Ezt az ajándékot az elkövetkező 365 napon belül el fogom juttatni hozzátok.

4. Cserébe előre kell fizetni, úgy, hogy ezt a felhívást meghirdetitek a saját blogotokban.

Kíváncsi vagyok ki szeretne ajándékot kapni tőlem! :)

2010. szeptember 2., csütörtök

Készül az ajándék

Kicsit elhanyagoltam bejegyzéseimet, pedig szerettem volna írni pár dologról. Elsősorban is azt szeretném újságolni, hogy ajándékot készítek Kerának. Latinka ajándéklánc játékára jelentkeztem és ajándékot kell küldenem annak az illetőnek aki utánam jelentkezik a játékra. Örömmel vállaltam a feltételeket, egy hónapon belül kell, hogy megérkezzen az ajándék a másik félhez, szerintem ez megoldható. Izgatott vagyok, vajon hogy fog tetszeni az amit én készítek. Majd bővebben is írok az ajándékról, most azért nem, mert esetleg ha Kera bekukkantana hozzám, ne rontsam el a meglepijét. :)
Nehéz így látatlanban ajándékozni, bárkiről is legyen szó. Mit küldjél neki ami neked tetszik, vagy próbáld kitalálni mi tetszene neki. Jó kis dilemma. :) Én úgy próbáltam ezt megoldani , hogy olyasmit küldök ami reám jellemző dolog. Van egykét hobbim amiből megpróbálok valami prezentálható dolgot kihozni. A lelkesedésem az nagy, de jó volna ha sikerűlne is.

2010. augusztus 19., csütörtök

Játékra jentkezztem

Jelentkeztem egy játékra. Eddig még nem játszottam és egy kicsit izgatott is vagyok. Jó pár próbálkozás után sikerűlt feltegyem a képet a blogomra. Mostmár működik, kipróbáltam. Kera kecsketejes szappanokat csinál saját kezüleg, szerintem ez nagyon jó. A muternek mikor mondtam mire akadtam a neten rögtön mesélte, de már sokadszor, hogy anno mikor az én uracskám kicsi volt, nekik volt kecskéjük és hogy annak a teje milyen egészséges is. Hogy a doki ajánlotta hogy adjanak a gyereknek kecsketejet, erre elküldték a nagymamát tejért a piacra és hazajött egy kis kecskegidával. Na azután ivott kecsketejet az uram, és, úgy mesélik, talán az mentette meg az életét.