Oldalak
2011. április 15., péntek
Pif ajándék nekem :)
2011. február 16., szerda
Pif játék, nálam
Tehát ez utón én is meghirdetem a második Pif játékomat.
1.Bárki játszhat, akinek blogja van.
2011. január 1., szombat
Sorsolás!!!
Tipikos, gratulálok!
Kedy, gratulálok!
m, gratulálok!
szuzsii, gratulálok!
Megkérem a 4 nyertesemet, hogy küldjék el a címet ahova tudom majd postázni a nyereményüket.
Szívem szerint mindenki nyert volna, de ezt sajnos nem tudom megoldani. Nagyon szépen köszönöm, hogy itt voltatok és remélem mihamarabb, újra játékot hirdethetek és talán akkor a többiek is nyerhetnek!!!
2010. december 30., csütörtök
Játék! Még egy nap!
2010. december 1., szerda
JÁTÉK! Az én játékom!!!
Már nagyon szerettem volna játékot hírdetni. Nincs sem szülinapom (már volt), a blogom is csak jövőre lesz egy éves, de annyi sok szép dolgokat kaptam és nyertem eddig, hogy úgy gondolom talán adhatnék én is valamit. Ha akad olyan, akinek tetszik, az, amit kínálni tudok...
- üvegre festet házi áldás, külömböző keretben ( 12 x 17 cm. keret nélkül )
- decoupage technikával készült kép, üveg nélkül ( 12 x 17 cm. keret nélkül )
A keretek színét lehet változtatni, a nyertes tetszése szerint, akár fehér is lehet. A szalvéta technikával készült képet, meg tudom csinálni az allábbi szalvétákból is.
Amit tenned kell, a szokásos:
- bárki jelentkezhet, akár blog nélkül is
- tedd ki a játék felhívását, képpel és linkkel, a blogod oldalsávjába, vagy a facebook oldaladra ( ha nincs blogod, szólj a szomszédnak is :) )
- hagyj itt egy commentet, hogy mi lenne az a dolog amit szeretnél megnyerni
A játéknak 4 nyertese lesz, sorsolni pedig, 2011 jan. 1-én fogok.
2010. november 14., vasárnap
Mutatom tobább...:))
2010. november 13., szombat
Mutatok valamit... :))
Ti tudjátok mi ez?
2010. október 28., csütörtök
2010. szeptember 25., szombat
Mit is rejt az ajándék...
Mivel már jelezte, hogy megkapta ajándékomat, ezért megmutatom mit is küldtem Kerának.
2010. szeptember 22., szerda
Adtam... kaptam...
és a nyaklánc ugye milyen jól áll !
Köszönöm a lehetőséget, hogy játszhattam és ezáltal megnyertem ezeket a szép ajándékokat!
2010. szeptember 17., péntek
Játék
2010. szeptember 13., hétfő
Pif játék

1.Bárki játszhat, akinek blogja van.
2. Az első három ember, aki kommentet ír erre a bejegyzésre, ajándékot fog kapni tőlem, melyet saját magam készítek.
3. Ezt az ajándékot az elkövetkező 365 napon belül el fogom juttatni hozzátok.
4. Cserébe előre kell fizetni, úgy, hogy ezt a felhívást meghirdetitek a saját blogotokban.







