Ma délutánra sütit terveztem de mivel elfogyott a vaj meg tejszínhabot is elfelejtettem venni hát más kreatív foglalkozásra adtuk a fejünket. Köveket gyűjtöttünk az udvaron és kifestettük őket, vidám kis arcocskákat csináltunk belőlük. A lányoknak nagyon tetszett a kreatív délutánunk, de az az igazság hogy én is nagyon élvezem az így együtt eltöltött kis foglalkozásokat. Örömmel ajánlom mindenkinek...:)
Oldalak
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: gyerekek. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: gyerekek. Összes bejegyzés megjelenítése
2013. február 23., szombat
2011. június 15., szerda
Ovis bál - Balul de la grădiniţă
Ovis bálban voltunk a tegnap. Az én nagylányom, Csipkerózsika volt és ő volt a legszebb (mondja egy cseppet sem elfogult anya :))) )!!! Olyan szépen, ügyesen és hangosan mondta a versikéjét, hogy majd megettük. Mondtuk neki már itthonról, beszéljen hangosan, mert anya a hátsó sorban nem halja (bár nem ott ültem :)) ) és mama is mikor majd megnézi a videót, hallani akarja, mit mond. Így hát az én tündérkém volt a leghangosabb, legszebb, leg-leg-leg! Olyan büszke voltam rá!
Ieri la grădiniţă, a fost serbarea de sfârşit de an. Fetiţa mea a fost Cenuşăreasa şi bineînţeles că ea a fost şi cea mai frumoasă (spune asta o mamă nepărtinitoare :)) ). Şi-a spus poezia atât de frumos şi cu voce tare, că îmi venea să o mănânc! Încă de acasă i-am spus, că trebuie să vorbească tare, pentru ca să o pot auzi şi din capătul sălii (normal că nu acolo am stat), iar bunica să înţeleagă ce vorbeşte când o să-i arătăm înregistrarea. Aşa că prinţesa mea, a recitat cel mai frumos, a fost cea mai frumoasă, cea mai-cea-mai-cea mai dintre toate! Am fost atât de mândră de ea!!!
2011. június 12., vasárnap
2011. június 6., hétfő
Klassz hétvége
A hétvége szuper volt. A lányok is mintha kicsit lenyugodtak volna, nem őrjítettek meg minden pillanatban. A tegnapi nap pedig csodás. A gyerekek imádták a pancsolást, na meg mi is. Itt volt öcsém is a kisfiával, és ahogy elnéztem a három gyereket, arra gondoltam, de szépek így hárman, nekem kell még egy gyerek (csak a férjem meg ne tudja :))))) ). Csak poénnak szántam, mert már sokszor említettem ezt neki, persze én is tisztában vagyok vele, hogy nem lehet, most nem szabad vállalni még egy gyereket, így is nehéz, felelőtlenség volna ( persze ha bepottyanna, biztosan megtartanám).
2011. május 10., kedd
Majális
Vasárnap, a Nagyváradi várban tartották a majálist. Persze mi is elmentünk a gyerekekkel és jött öcsém is a fiával. A gyerekek nagyon jól érezték magukat. Ugráltak, vonatoztak, ettek vattacukrot meg főt tengerit. A kajás standot csak lefotóztam, most nem ettünk, hideg volt leülni és nagyon fújt a szél. Kürtös kalácsot sem vettem, szerintem nagyon drága volt, 11 lej egy darab, kb. 700 Ft.
És akkor a buli képekben:
És akkor a buli képekben:
Kifelé menet, megálltunk egy kis színpadnál ahol bárki kipróbálhatta tehetségét. Persze, hogy ezt sem hagytuk ki.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)





