Oldalak


2010. november 14., vasárnap

Mutatom tobább...:))

Tehát ő az! Egy üveg, ami kivülről díszítve van valamivel...de mivel és hogyan? Van kedvetek tovább találgatni? :))

2010. november 13., szombat

Mutatok valamit... :))

Ezt a tárgyat a napokban kaptam, a férjem nagybátyától, mustrára... Nagyon érdekes egy valami, és nagyon kíváncsivá is tett a dolog. Szeretném majd kipróbálni, megpróbálni elkészíteni.

Ti tudjátok mi ez?

Holnap megmutatom egészben. A válaszért nem jár se pont sem ajándék, csak engem tesztek boldoggá ha próbálkoztok, a kitalálásával. :))

2010. november 12., péntek

Házi Áldás újra ... még nem unom :))

A megunhatatlan Házi Áldás. :) Ugyan az de mégis más, egy kicsit.




Megint tányérok...:)

Nyárt idéző, szalvéta technikával díszített, üvegtányér, Erzsébet napra.

2010. november 10., szerda

Ékszerek

Még a nyár folyamán vásároltam a Meskán, Kedy-től egy szivárványos gyűrűt, akciósan, fél áron hirdette, hát lecsaptam rá. Majd készitett hozzá egy nyakláncot is, így együtt egy nagyon szép szett lett. Olyan szép színes, üde, nyárias hangulata van.


Régebben nem nagyon viseltem ékszereket, a fülbevalómat sem szeretem cserélgetni, egy egyszerü aranyfülcsi, megteszi minden alkalomra. Persze azért különleges alkalmakra akad egy két nyakbavaló. Na de ilyen egyedi, mint ez a három, nincs több. Őszintén szólva nekem mind a három ékszer nagyon tetszik, bár külön stílusa van mindegyiknek... Így legalább nincs az a gondom mit is vegyek fell... mindíg, az alkalomhoz illőt!

Kedy, Berjo, Cimbilimbi, köszönöm.

Ajándék jött, ajándék ment...:)

Kezdem a legutóbbival. Adrienne blogján láttam meg ezt a szépséges Amidalát (vagyis nem pont ezt, mert, hogy ezt kifejezetten nekem készitette :-p ). Egyből arra gondoltam, ez nekem kell, de igazán álmomban sem reméltem, hogy valaha is viselhetem. És mégis, egy csere folytán, végre itt van!!! Annyira szép, azok a zöld gyöngyök..., amúgy is a zöld a kedvenc színem. Írtam Adriennek, hogy milyen szépen csillog a közepe, hát persze a Swarovski már csak ilyen csillogó... :)
Amit én küldtem neki az egy karácsonyi kis üvegtányér, amit még az Andi által meghírdetett, karácsonyi pályamunkára készitettem. Elküldtem még egy kis x-szemes párnácskát, amit karácsonyi szinekben hímezztem ki, de lefotózzni már nem érkezztem.

Ugye szép, nekem nagyon tetszik. Köszönöm Adrienne.

A következő cserém Patriciával zajlott le. Ő szeretett volna tőlem égy Házi áldást. Sikerűlt épségben elküldenem neki, pici ráadás ez a kis rózsácska volt. Cserébe, pedig ezeket a könyveket és cd-ket kaptuk. Nagyobbik lányomnak nyomban megtetszett a képes kis könyvecske, Bogyó és Babóca, amit kötelező szinte naponta elmesélni. :)

Szerintem, könyvekből sosem elég. Lassan gyarapodik a gyerekek kis könyvtára. Köszönjük Patricia.

2010. november 9., kedd

Karácsonyi hangulat

Engem sem kerülhet el a karácsonyi hangulat, készülődök..., ajándékok..., dekoráció.

Készítettem szalvétából, képet és díszítettem vele tányért is. A képkerettel elbíbelődtem egy kicsit mire olyan lett amilyennek szerettem volna. A tányérokra a padláson bukkantam a minap, elraktam őket talán mert sima üvegtányérok voltak, de most milyen jól jöttek nekem... és, hogy átalakultak?! Még van két üres tányérom, csak szalvétát kell keressek hozzájuk.





Kézimunkázztam is egy kicsit, van ami már készen van és van olyan is ami még alakulóban. A kék színért nem mindig vagyok oda, de most nagyon bejön ezen a kis párnácskán.

A másik képen, a zöld és piros színekben pompázó, még csak alakúl valami, a mintát innen, Adrienne kreatív tutoriálok blogjáról vettem.



Majd azt is megmutatom milyen, mikor készen lesz. Szerintem szép. :)