Oldalak


2010. november 17., szerda

Boldog születésnapot!!!

Ma egy éves az én kis tündérkém!
Isten éltessen kincsem, erőben és egészségben,
legyen teljes és boldog életed, minden mi jó és szép reád száljon!!!
Imádlak kicsi tündérem!

2010. november 15., hétfő

A lényeg a papír...:))

Igen, elég sokan rátapintottak a lényegre, vagyis, hogy az üveg külső boritása papírból van. A pontos és részletes leírását még nem tudom, csak annyit, hogy újságpapírt vagy wc-papirt vizben áztatank kb. 1 napig, aztán aracset ragasztóval keverik. Ezt a masszát viszik fel az üvegre, majd formázzák, díszítik (ebben az esetben, fadarabkákkal), festik, stb. A héten, kipróbálom én is a tudományomat e téren és rögziteni is fogom képekkel, aztán majd részletes leírással publikálom.
Ez az üveg megvan vagy 15 éves is, a nagyitásban láttam mennyire poros a szájánál, hát siettem a fotókkal, a többit meg nézzétek el nekem... :)

2010. november 14., vasárnap

Mutatom tobább...:))

Tehát ő az! Egy üveg, ami kivülről díszítve van valamivel...de mivel és hogyan? Van kedvetek tovább találgatni? :))

2010. november 13., szombat

Mutatok valamit... :))

Ezt a tárgyat a napokban kaptam, a férjem nagybátyától, mustrára... Nagyon érdekes egy valami, és nagyon kíváncsivá is tett a dolog. Szeretném majd kipróbálni, megpróbálni elkészíteni.

Ti tudjátok mi ez?

Holnap megmutatom egészben. A válaszért nem jár se pont sem ajándék, csak engem tesztek boldoggá ha próbálkoztok, a kitalálásával. :))

2010. november 12., péntek

Házi Áldás újra ... még nem unom :))

A megunhatatlan Házi Áldás. :) Ugyan az de mégis más, egy kicsit.




Megint tányérok...:)

Nyárt idéző, szalvéta technikával díszített, üvegtányér, Erzsébet napra.

2010. november 10., szerda

Ékszerek

Még a nyár folyamán vásároltam a Meskán, Kedy-től egy szivárványos gyűrűt, akciósan, fél áron hirdette, hát lecsaptam rá. Majd készitett hozzá egy nyakláncot is, így együtt egy nagyon szép szett lett. Olyan szép színes, üde, nyárias hangulata van.


Régebben nem nagyon viseltem ékszereket, a fülbevalómat sem szeretem cserélgetni, egy egyszerü aranyfülcsi, megteszi minden alkalomra. Persze azért különleges alkalmakra akad egy két nyakbavaló. Na de ilyen egyedi, mint ez a három, nincs több. Őszintén szólva nekem mind a három ékszer nagyon tetszik, bár külön stílusa van mindegyiknek... Így legalább nincs az a gondom mit is vegyek fell... mindíg, az alkalomhoz illőt!

Kedy, Berjo, Cimbilimbi, köszönöm.