Monicanál alig az év elején jelentkeztem Pif játékra, de ő, már el is küldte az ajándékát!
Hát, íme, ez a csodálatos, zöld üvegékszer szett!
Olyan jó volt fotózni, szeretem a zöld színt, no meg a szép ékszereket!
Köszönöm Monika!
Köszönöm szépen Andi! :)