Oldalak


2011. június 13., hétfő

Őrület!!!!!

Mi a csuda van, hogy nem tudok kommentet hagyni némelyik blogon???????? A blogger nem ismer fel, beirja hogy ismeretlen vagyok, és mikor be akarok jelentkezni, akkor is ismeretlennek titulál és kéri újra, hogy jelöljek ki profilt. Bejegyzéseket pedig csak az irányítópultról tudok alkalmazni, mert a blogomon állandóan, mint látogató vagyok, hiába jelentkezem be. Érti valaki, amit mondok????? Tudja, valaki mi történik????? Én csináltam valamit rosszul???????

2011. június 12., vasárnap

2011. június 11., szombat

Kőből van

Amikor az ember lányának nincs más dolga, fogja az udvaron heverő köveket és szalvétát ragaszt rá. Aztán még kicsit díszít rajta, mintha valami nagy csecsebecse volna. Hát valamivel el kel ütni az időt! :))










Ez csak az első darabja, egy sokat igérő kollekciónak. :))

2011. június 6., hétfő

Klassz hétvége

A hétvége szuper volt. A lányok is mintha kicsit lenyugodtak volna, nem őrjítettek meg minden pillanatban. A tegnapi nap pedig csodás. A gyerekek imádták a pancsolást, na meg mi is. Itt volt öcsém is a kisfiával, és ahogy elnéztem a három gyereket, arra gondoltam, de szépek így hárman, nekem kell még egy gyerek (csak a férjem meg ne tudja :))))) ). Csak poénnak szántam, mert már sokszor említettem ezt neki, persze én is tisztában vagyok vele, hogy nem lehet, most nem szabad vállalni még egy gyereket, így is nehéz, felelőtlenség volna ( persze ha bepottyanna, biztosan megtartanám).



2011. június 5., vasárnap

Tányér, decoupge technikával dísztve

Szalvéták, csipke, zsinor ragasztó, kontur, festék és kész a dísztányér!



2011. június 4., szombat

Festés üvegre

Üvegre festettem akrilfestékkel! Varrogatónál láttam egy videót a festésről, ennél a bejegyzésnél. Nekem nagyon megtetszett ez a festési technika, még ki fogom próbálni. Köszi szépen, Moncsi!




2011. június 1., szerda

3 technika, egy képben

Ezt a szépséges szalvétát Grétitől kaptam. Alig vártam, hogy valamit kezdjek vele. Hát ez lett belőle. A fehér zsinort is én horgoltam, és a széleit is én pirograváltam. A hátára pedig a nevemet is felírtam. Mint a nagyok, aláírtam a munkámat. :))