Oldalak
2011. június 13., hétfő
Őrület!!!!!
Mi a csuda van, hogy nem tudok kommentet hagyni némelyik blogon???????? A blogger nem ismer fel, beirja hogy ismeretlen vagyok, és mikor be akarok jelentkezni, akkor is ismeretlennek titulál és kéri újra, hogy jelöljek ki profilt. Bejegyzéseket pedig csak az irányítópultról tudok alkalmazni, mert a blogomon állandóan, mint látogató vagyok, hiába jelentkezem be. Érti valaki, amit mondok????? Tudja, valaki mi történik????? Én csináltam valamit rosszul???????
2011. június 12., vasárnap
2011. június 11., szombat
Kőből van
Amikor az ember lányának nincs más dolga, fogja az udvaron heverő köveket és szalvétát ragaszt rá. Aztán még kicsit díszít rajta, mintha valami nagy csecsebecse volna. Hát valamivel el kel ütni az időt! :))
Ez csak az első darabja, egy sokat igérő kollekciónak. :))
2011. június 6., hétfő
Klassz hétvége
A hétvége szuper volt. A lányok is mintha kicsit lenyugodtak volna, nem őrjítettek meg minden pillanatban. A tegnapi nap pedig csodás. A gyerekek imádták a pancsolást, na meg mi is. Itt volt öcsém is a kisfiával, és ahogy elnéztem a három gyereket, arra gondoltam, de szépek így hárman, nekem kell még egy gyerek (csak a férjem meg ne tudja :))))) ). Csak poénnak szántam, mert már sokszor említettem ezt neki, persze én is tisztában vagyok vele, hogy nem lehet, most nem szabad vállalni még egy gyereket, így is nehéz, felelőtlenség volna ( persze ha bepottyanna, biztosan megtartanám).
2011. június 5., vasárnap
2011. június 4., szombat
Festés üvegre
2011. június 1., szerda
3 technika, egy képben
Ezt a szépséges szalvétát Grétitől kaptam. Alig vártam, hogy valamit kezdjek vele. Hát ez lett belőle. A fehér zsinort is én horgoltam, és a széleit is én pirograváltam. A hátára pedig a nevemet is felírtam. Mint a nagyok, aláírtam a munkámat. :))
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)




