Oldalak


2011. szeptember 24., szombat

Van pár elmaradásom...

 amiket most szeretnék bepótolni.
Az első Elza ajándéka volna, amit tőle kaptam, a Magdi által szervezet ajándéklánc játék során. Bocsánat hogy ilyen későn mutatom az ajándékot. Elza kért tőlem egy képet ahol a nyaklánccal pózolok, amit tőle kaptam. Ez alkalommal személyesen Nektek kedves olvasóim is köszönök!

Nagyon szép ajándékokat kaptam Elzátol és itt is meg szeretném köszönni neki ezeket a nagyon szép dolgokat. A karperec a kedvencem.


Köszönöm szépen Elza!

Tiffany Ilditől is kaptam egy  gyönyörű  üvegmedált. Valyon honnan tudta hogy a zöld a kedvenc színem? Nagyon szeretem viselni is, olyan jól mutat a nyakban.



Köszönöm Ildikó, annyi mindent kaptam már tőled, remélem még az idén sikerül majd valamivel meghálálnom kedvességed.

És amiről elmulasztottam fótót készíteni az, az a nagy halom kb. 200 de lehet annál is több darab szalvéta, amiket Timikétől kaptam. Ő is kapta és rám gondolt. Köszönöm még egyszer Timike azt a sok-sok szalvétát, másnak csak felesleges papír de nekem minden darabja kincset ér. 

2011. szeptember 21., szerda

Újra Házi áldás, most fára

A megunhatatlan Házi áldás! De most fára és pirogravírozva.


2011. augusztus 13., szombat

Rózsák - Trandafiri

Mert vannak akik szeretik a rózsákat!
Pentru că unora le plac trandafirii!



2011. augusztus 10., szerda

És itt a harmadik óra - Şi iată al treilea ceas

Igaz még hiányoznak róla a számok meg a mutatók, de azért megmutatom. :)
Încă îi lipsesc cifrele şi mecanismul, dar v-il arăt şi aşa. :)




2011. július 23., szombat

Să-l ajutăm pe Bibi - Együtt Bibiért

Aici, poţi licita şi pentru acest ceas realizat de mine.

Ezért az általam készítet óráért is lehet licitálni itt.


2011. július 16., szombat

Első óra - Primul ceas

Ez az óra az első a háromból amiket mostanában csináltam. Az alap az fa, a fáskamrából csórtam el egy nekem tetszó faszeletet, majd férjecském lecsiszolta, én meg dekorálta. A szöveg az a házi
áldás románul, pirogravírozva.


Acest ceas este primul din cele trei pe care le-am făcut în ultima vreme. În partea de jos am pirogravat Binecuvântarea casei.

2011. július 9., szombat

Fekete-fehér - Alb şi negru

Fekete-fehérben, mert nekem így is tetszik. Szeretem a szetteket.


Un set în alb şi negru, pentru că şi aşa îmi place.