Oldalak


2011. október 14., péntek

Fogas kérdés? - Cuiere

Nem kérdés, csak fogas...fogasok, fogak nélkül. Jaj de szellemes vagyok! :)))
Na mindegy, csináltam mostanában pár fogast.

Am decorat nişte suporturi pe care soţul a înşurubat cuierele de metal.


 



 

2011. október 10., hétfő

Egy kis romantika...


Ezt a kis lila rózsát Barbi mintája alapján varrtam ki, már sokadszor. :))



2011. szeptember 29., csütörtök

Képek


Hogy mik ezek? Falra akasztható, dekupázs technikával készült képek. 
Az első érdekessége, hogy a díszítéshez szárítót virágot is használtam.







2011. szeptember 24., szombat

Van pár elmaradásom...

 amiket most szeretnék bepótolni.
Az első Elza ajándéka volna, amit tőle kaptam, a Magdi által szervezet ajándéklánc játék során. Bocsánat hogy ilyen későn mutatom az ajándékot. Elza kért tőlem egy képet ahol a nyaklánccal pózolok, amit tőle kaptam. Ez alkalommal személyesen Nektek kedves olvasóim is köszönök!

Nagyon szép ajándékokat kaptam Elzátol és itt is meg szeretném köszönni neki ezeket a nagyon szép dolgokat. A karperec a kedvencem.


Köszönöm szépen Elza!

Tiffany Ilditől is kaptam egy  gyönyörű  üvegmedált. Valyon honnan tudta hogy a zöld a kedvenc színem? Nagyon szeretem viselni is, olyan jól mutat a nyakban.



Köszönöm Ildikó, annyi mindent kaptam már tőled, remélem még az idén sikerül majd valamivel meghálálnom kedvességed.

És amiről elmulasztottam fótót készíteni az, az a nagy halom kb. 200 de lehet annál is több darab szalvéta, amiket Timikétől kaptam. Ő is kapta és rám gondolt. Köszönöm még egyszer Timike azt a sok-sok szalvétát, másnak csak felesleges papír de nekem minden darabja kincset ér. 

2011. szeptember 21., szerda

Újra Házi áldás, most fára

A megunhatatlan Házi áldás! De most fára és pirogravírozva.


2011. augusztus 13., szombat

Rózsák - Trandafiri

Mert vannak akik szeretik a rózsákat!
Pentru că unora le plac trandafirii!



2011. augusztus 10., szerda

És itt a harmadik óra - Şi iată al treilea ceas

Igaz még hiányoznak róla a számok meg a mutatók, de azért megmutatom. :)
Încă îi lipsesc cifrele şi mecanismul, dar v-il arăt şi aşa. :)