Részt vettem egy fórumon, egy kis játékban ahol könyvjelzőket készítünk és küldünk egymásnak. Készítettem én is egy párat, de csak ez a kettő készült el idáig.
Készítettem még egy kis tűpárnát vagy akár dekorációs kis darab is lehet.
Itt nálunk, március elsején van egy olyan szokás, hogy márciuskákat szoktak a férfiak a nőknek ajándékozni (igaz néhol az országban fordítva van a szokás). Ez a márciuska egy kis apró szimbolikus kis csecsebecse, apróság, amit piros-fehér fonott szallag díszít. Az idén készítettem én is először ilyen márciuskákat.
A mellkasra szokták őket kitűzni a kis piros-fehér szalaggal együtt. De, hogy az ünnep után is hordhatóak legyenek, dupla fikcióval készítettem őket, vagyis utána akár medálként is megállják a helyüket.
Vagy akár brossként...
Persze, hogy minél eredetibb legyek :)), kis pappír alátéteket is készítettem hozzájuk.
Újra itt, a kissé hószúra nyúlt szünet után. Sajnos a munka, a gyerekek és a háztartás mellet nem igazán jutott időm a blogolásra is, pedig még csinálgattam is ezt mag azt, majd lassacskán megmutogatom. Addig is üdvözlök mindenkit, a legújabb munkámmal, amit rendelésre készítettem.