Oldalak


2010. október 28., csütörtök

Játék




A részletekért kattincs ide.

2010. október 24., vasárnap

Keretbe foglalt keresztszemes rózsa











Barbi mintájával, Latinka anyagával és az én kézügyességemmel készűlt. Van egy apró szépséghibája, de nem árulom el mi az. :) Lehet így is lesz aki rájön.

2010. október 21., csütörtök

Üvegtányér sajátosan



Egy újabb üvegtányért dekoráltam szalvétával. Nekem tetszik. :) Úgy hogy lesz fojtatása!

2010. október 16., szombat

Egy szép nap ... :)

Ma nagyon jó napom volt. Még akkor is, ha kint borús volt az idő, idebenn a lányokkal jól elvontunk. Mióta oviba jár a nagyobbik, hiányzik és most hogy hétvége van annyira jó volt itthon vele meg a kicsivel.
Reggel, 7 előtt, hallom ahogy kiált a szobájából:
-Anyucii gyere öltöztess fel, olyan jót alukáltam, megyek oviba!
Ó a drágám majdnem sírt, hogy nem mehetett ma oviba. De elmúlt neki és aztán olyan szorgosan rajzolgatott meg segített anyucinak a takarításban meg a főzésben, hogy majd megettem. :)

Délután pedig másfajta öröm aranyozta be a napomat. Ajándékot hozott a postás. Latinkánál és Erikánál is nyertem játékot. Szinte lelkiismeret furdalásom is volt, hogy mostanában így rám mosolygott a szerencse. Valahogy majdcsak kibírom! :)
Olyan izgatott lettem azt sem tudtam melyik csomagot bontsam fel előbb. Találomra felnyitottam az egyiket és egy csomó színes gombolyag gurult szanaszét az ágyon. Aztán előbukkantak az anyagok, krém színű, világoskék és egy lehelet finom fehér, mind x szemesnek való etaminok. Itt már nem bírtam magammal annál is inkább, mivel már egy ideje mind kerestem a boltokban színes anyagot is, nem csak fehéret, de nem találtam. Volt még a csomagban, egy újabb kis gombolyag, a levélkéből kiderült, hogy ez saját festésű fonál. Amint megpillantottam a sárga és kék színekben pompázó kis gombolyagot, egyből a napsütötte tenger jutott az eszembe. És ami szerintem tipikus a fanatikusokra, már jártak az agy tekervényeim, már láttam magam előtt a dobozkámat aminek a tetején a világoskék anyag lesz kivarrva ezzel a cérnával. Már csak a mintát kell megtaláljam és már varrnám is. De vissza a csomagban megbújó ajándék özönhöz. Lapult még ott egy kis x szemes hóember is, amire a lányom nyomban lecsapott. És még nincs vége, hátra van az a darab amiért a játék folyt, egy gyönyörű rózsaszín ollótartó. Hát mit mondjak ... annyira meghatódtam, imádom ezeket az dolgokat, alig várom, hogy dolgozzak velük.

Köszönöm Latinka! :)


Nyugi, még mindíg nincs vége! Jön a második csomag! Szinte már a könnyeimmel küszködve, nyitottam ki és nézegettem, próbálgattam magamhoz az Erika táskáját. Szebb mint a képeken! Olyan nagyszerű táska, pont jó a mindennapi jövés menéshez és még farmer is. :) Lassan már pakolgatom is át a dolgaimat bele. Tutti ő lesz a kedvencem!

Köszönöm Erika! :)


Később mikor haza érkezett a férjem is, nagyban újságolta neki a lányom:

-Néézd apuci, mennyi sok ajándékot kapott anyuci a postás bácsitól! Látod?

2010. október 15., péntek

2010. október 12., kedd

Házi áldás

Újra Házi áldást készítettem. Az elsőt már megmutattam a napokban, akkor fekete kerettel, most fehérbe öltöztettem, szerintem így szebb, mutatósabb. A másiknak barna keretet csináltam, szerintem ahhoz meg az a szín megyen. A kereteket, vettem, sima fa, natúr színben, üveggel meg hátlappal együtt. Úgy festem színezem őket ahogy nekem tetszik. Eddig feketét használtam inkább, de most kipróbáltam a fehéret is. Akrill festéket használtam, majd száradás után hobbi decoupage lakkal kentem át. A barnánál antikoló szert használtam, amit egyenesen a fára vittem fel, majd száradás után ezt is átkentem lakkal. Ez nagyon tetszik, olyan szépen kiadja a fa erezetét, szerintem nagyon jó, persze, hiszen az én munkám, nem is lehetek nem elfogult. :)









Igen, már tudom, nem két t a szeretet, ki fogom javítani! :))

2010. október 11., hétfő

Valami készűl

Valami, valakinek készül. :) Ajándék lesz. :) Zsuzsa ha erre jársz, csak fél szemmel nézegesd. :) Esetleg szólj ha nagyon nem tetszik, mondjuk azért még messze van a végleges formájától...