Oldalak


2010. december 31., péntek

B.Ú.É.K. 2011

Kívánok mindenkinek, aki olvas és annak is, aki nem, hogy legyen boldog, szép és sikerekben gazdag az új éve!!! Minden szép és jó álmunk valóra váljon az elkövetkezendő esztendőben!!! Egészséget és sok sok szeretetett, hozzon a jövő, minden ember életébe!!!

2010. december 30., csütörtök

Játék! Még egy nap!

Holnap után sorsolás!!! Még holnap éjfélig lehet jelentkezni a játékomra! Üvegre festet házi áldást vagy decoupage képet lehet nyerni! Mindenkit szeretettel várok! :)

2010. december 27., hétfő

A "mifánk"

Ilyen a "mifánk"! Műfenyő, nem túl nagy, ezért pódiumra állitottuk, így a díszek is védve vannak a lányok simogatásától. : )) Mert ők nem bántsák a fát, csak simogatják a szép díszeket. :))




2010. december 22., szerda

Újra ajándékok! :))

Még hétfőn kaptam ezeket a gyönyörű ajándékokat. Ahogy megkaptam őket, azon nyomban ki is bontottam. Pedig az egyik csomag Ilditől jött, és én megígértem, hogy karácsonyig fel nem bontom, ha bele őszülök sem..., de nem bírtam ki! Bocsi Ildi! Viszont megígérem, legközelebb jobban megdolgozom a nyereményemért és már most írom össze a recepteket! :)
Annyira szép minden darab, olyan finom munka! Az angyalka és a fenyő, nagyon csodásak!
És ilyen technikával készűlt medálom még sosem volt! Nagyon, nagyon köszönök, mindent!

A következő ajándék Fruzsinától jött. Belinda nagyszerű játékán, Fruzsinától kellett, ajándékot kapjak, egy nyakláncot. De mikor a postás átadta a hatalmas csomagot, azt hittem eltévesztette a címet, egy nyakláncnak nem kell ekkora csomagolás! Nagyon sok finomság rejtőzött még a csomagban, gyerekeknek és anyucinak is, apuci most kimaradt a jóból, amúgy sem szereti az édeset a többivel meg nem tudd mit kezdeni. :)) Hát igen a szalvéták, a gyengéim. :)) Az édességet meg alig tudtam lefényképezni, látszik, már van üres pappír is, pedig csak annyi idejük volt míg a gépemért nyúltam! :))

És itt va a főszereplő közelebről! Köszönöm Fruzsina, nagyon szép!

2010. december 16., csütörtök

December- ajándékok hava

Zsúfolt pár napom volt! Annyira örülök, hogy az, amit szeretek csinálni, másnak is tetszik, olyannyira, hogy még rendelnek is tőlem. Ez jó! :)) Volt pár ajándék is, amiket végre sikerült útnak indítanom! Ezekről majd később teszek fel fotókat.
Most inkább azzal dicsekednék, amiket kaptam! :))
Tiffany-Andi, karácsonyi pályázatán én lettem az első helyezett, ezekkel a saját készítésű képeslapokkal! Nem hittem a szememnek, mikor olvastam az eredményhirdetést! Mikor beküldtem a képeslapok elkészítésének útmutatóját, a nyerés lehetősége eszembe sem jutott, inkább csak örültem, hogy én is részt vehetek Andi nagyszerű játékán. Őszintén mondom, egy pillanatig sem gondoltam volna, hogy nyerhetek, pláne mikor láttam, milyen érdekes, kreatív és jobbnál jobb ötletekkel pályáznak a többiek. És mindezz megkoronázása képen jött az Andi által felajánlott nyeremény, amit már meg is kaptam! Képekben nem lehet vissza adni, eme gyertyatartó gyönyörűségét, én legalább is nem voltam rá képes! De azért csak nézzétek!


Gyönyörű! Köszönöm Andi!


Mivel december az ajándékok hava, íme, egy újabb ajándék, amit Magditól kaptam. Tímel játékán, ő lett a titkos párom, akitől ajándékot kellet kapjak. Hát tessék csak csodálni! Egy szépséges nyaklánc, amit egy gyönyörű medál díszít, befoglalás, techinka... nem értek hozzá, nekem nagyon tetszik! A két csillag meg az angyalka, mind ott lesz a karácsonyfán!

Köszönöm Magdi!


Andi karácsonyi játékán, a titkos sorsolás eredmény képen, Zsuzsitól és Krisztitől kaptam ezeket a vidám karácsonyi díszeket. De amint kibontottam a csomagot, a lányok egyből lecsaptak rájuk, el sem tudtam aztán venni tőlük. :)) Próbáltam, de csak sírás lett a vége, akkor inkább hagytam hadd legyen az övéké.

A lányok nevében is nagyon szépen köszönöm, Zsuzsinak és Krisztinek!


2010. december 11., szombat

Finom foszlós buktik - Tímel módra

Mióta megvan a recept, már harmadszor sütöttem ilyen buktikat. A recept Tímeltől van, köszönet érte! :)) Szeretem a könnyen elkészíthető recepteket, és ez olyan! Kapros juhtúróval töltöttem meg majdnem mindet, egy párat pedig birsalma lekvárral, legyen pár édes is. :)) Igazán finomak! Recept itt.

2010. december 10., péntek

Tél

Azért, szép mikor mindent beborít a fehér hó!
Ezeket a képeket, a kertünkben készítettem, ma délután.