Oldalak
2010. december 31., péntek
B.Ú.É.K. 2011
2010. december 30., csütörtök
Játék! Még egy nap!
2010. december 27., hétfő
A "mifánk"
2010. december 22., szerda
Újra ajándékok! :))
A következő ajándék Fruzsinától jött. Belinda nagyszerű játékán, Fruzsinától kellett, ajándékot kapjak, egy nyakláncot. De mikor a postás átadta a hatalmas csomagot, azt hittem eltévesztette a címet, egy nyakláncnak nem kell ekkora csomagolás! Nagyon sok finomság rejtőzött még a csomagban, gyerekeknek és anyucinak is, apuci most kimaradt a jóból, amúgy sem szereti az édeset a többivel meg nem tudd mit kezdeni. :)) Hát igen a szalvéták, a gyengéim. :)) Az édességet meg alig tudtam lefényképezni, látszik, már van üres pappír is, pedig csak annyi idejük volt míg a gépemért nyúltam! :))
2010. december 16., csütörtök
December- ajándékok hava
Gyönyörű! Köszönöm Andi!
Köszönöm Magdi!
Andi karácsonyi játékán, a titkos sorsolás eredmény képen, Zsuzsitól és Krisztitől kaptam ezeket a vidám karácsonyi díszeket. De amint kibontottam a csomagot, a lányok egyből lecsaptak rájuk, el sem tudtam aztán venni tőlük. :)) Próbáltam, de csak sírás lett a vége, akkor inkább hagytam hadd legyen az övéké.
A lányok nevében is nagyon szépen köszönöm, Zsuzsinak és Krisztinek!









