Oldalak


2011. március 21., hétfő

Madarak, hímzés, fa

Ezt is kipróbáltam. :))Még így fára nem ragasztottam hímzést. Ezek keskeny faszeletek, amik röktön beindították a fantáziámat. :-))) Persze kel még rajta finomítani. Nem volt türelmem megvárni, hogy a férjem lecsiszolja. Gyorsan pácot kentem rá és már ragasztottam is a hímzést. A többi fadarabkákat már szépen lecsiszolta az én uracskám. A drága tüzelőt mire használom el, ugye? Szereztem pirogravírozót is, azt is ki szeretném még próbálni. Majd mutatom a végeredményt! :))

2011. március 20., vasárnap

Ajándék ... IV. rész

Ezt a szépséges kis Tiffany pillangót Anditól kaptam! Olyan szépen ékesíti jó nagy ablakomat, színesítve a kinti kopárságot!
Anyósom kérdezte, hogy ezt most miért is kaptam. Merthogy igazából semmit sem tettem érte, csak Andi blogját olvasgattam, néha válaszoltam egy egy kérdésére, és íme így lettem 10 pontos!

Köszönöm szépen Andi! :)

Ajándék ... III. rész

És akkor jöjjön a kikocstól kapott ajándékom, amit a játékán nyertem. Mint látható, jól kitanulmányozott engem, küldött szalvétákat :), hímző fonalakat :) és sok gyönyörű apróságot.

Köszönöm szépen, a kis csillagok a lányok kedvencei! :)

Ajándék ... II. rész

Ezeket a szépségeket Kathától kaptam. Latinka ajándékláncában ő lett a párom. Pazar kis csomag érkezett! A kis tűpárnát alig tudom használni a lányok sírnak utána. A virágos kit csomagnak nem tudtam ellenállni, neki is fogtam. :))


Nagyon szépen köszönöm ezt a szép ajándékcsomagot Katha!

Ajándék ... I. rész

Ezt a párnahuzatot, Cucunál nyertem. Nekem nagyon tetszik, bár tudok varrni de patchwork technikát még nem próbáltam, szerintem nem is menne.:) Éppen ezért nagyon örülök neki.

Köszönöm Cucu! :)

2011. március 13., vasárnap

Doboz és tányér

Ez a kis dobozka, félig készen várta a beteljesülését. Sehogy sem találtam a tetejére egy oda illő mintát. Aztán jött Manka és az ő hertelendyfalvi varrottasok nyomán készítet mintája, amiből a virágos rész pont oda illet az én kis dobozkám tetejére. Lehet, hogy nem tökéletes a kombináció, mert egyik tulipán másik szegfű, népi motívum nem megy decoupage technikával meg az arany színnel, de nekem teszik. Sőt, nagyon elégedet vagyok az én kis dobozkámmal, ezért nektek is megmutatom. :) A szalvéta, amivel az oldalait dekoráltam az Csillától van, a tetején az anyag, amire hímeztem, az Latinkától van.


A tányért sógornőm kapta születésnapjára és ugyancsak a Csillától kapott szalvétával díszítettem.

2011. március 11., péntek

Próbálkoztam...

kombinálni az üvegfestést, Házi áldást, márvánnyal. A szomszédom, márvánnyal dolgozik és így sok hulladék, kisebb, nagyobb, márványdarabjai voltak, vannak. Ő jött az ötlettel, hogy mi volna, ha összedolgoznánk. Belementem, mivel fantáziát láttam benne. Csak pár darab készült eddig, lássuk mire megyünk velük.

Hát ezek volnának:



Nektek hogy tetszik?