Ezt is kipróbáltam. :))Még így fára nem ragasztottam hímzést. Ezek keskeny faszeletek, amik röktön beindították a fantáziámat. :-))) Persze kel még rajta finomítani. Nem volt türelmem megvárni, hogy a férjem lecsiszolja. Gyorsan pácot kentem rá és már ragasztottam is a hímzést. A többi fadarabkákat már szépen lecsiszolta az én uracskám. A drága tüzelőt mire használom el, ugye? Szereztem pirogravírozót is, azt is ki szeretném még próbálni. Majd mutatom a végeredményt! :))










