Oldalak


2011. április 30., szombat

Hogy szalad az idő!!!

Csak azon veszem észre magam, megint eltelt egy hónap, és mindjárt az évnek a fele is. Ősszel meg megyek vissza dolgozni. Ó nem akarok, olyan jó itthon lenni a lányokkal! Vagy csak nagyon elkényelmesedtem, ki tudja. Na, de ez van, addig viszont bele kel húzzak, sokat kézimunkázzak, mert aztán már nem nagyon lesz rá időm, gondolom.
Csinálgattam ezt, azt, házi áldásokat, amilyeneket már mutattam itt a blogon. Kaptam megrendelést, Magyarországról, két alkalommal is. Kellemes meglepetés volt, ezer idegen csak úgy megkeres, hogy tetszik neki a munkám és szeretne belőle, még fizetne is érte. Ez jó érzés.
Ajándékba is készítettem párat óvó néniknek, barátnőnek.




Decoupage képet ajándékba, Katának. Latinka ajándékláncában, én küldtem Katának ajándékot, sajnos a többi dolgot már nem fotóztam le, talán majd ő. Akkor azokat is megmutatom.


Ilyen kis tűpárnát is ajándékba készítettem, Annamáriának, és mivel nagyon megtetszet gyorsan csináltam magamnak is egyet.


Kipróbáltam a horgolást is, olyan jól még nem megy, mint Zsuzsának, de igyekszem.


Csináltam még sok apró kis keresztszemes mintácskákat, de még nincsenek véglegesítve. Majd azokat is mutatom.
És készítettem még sok-sok képet.
Ez a gyorshajtás eredménye, az utcánkban! 4-en szálltak ki sértetlenül az autó alól, de szó szerint sértetlenül, még karcolás sem volt rajtuk. Jó nekik.



Húsvéti tojás és muffin.






És virág képek:





És még sok minden, de majd máskor.

2011. április 15., péntek

Pif ajándék nekem :)

Monicanál alig az év elején jelentkeztem Pif játékra, de ő, már el is küldte az ajándékát!

Hát, íme, ez a csodálatos, zöld üvegékszer szett!

Olyan jó volt fotózni, szeretem a zöld színt, no meg a szép ékszereket!



Köszönöm Monika!

2011. április 6., szerda

2011. április 5., kedd

Bumeráng

Nagyváradon a Neo Fm!!! Bumeráng, Bocskor Gabor és Boros Lajos-al!!!

2011. március 21., hétfő

Madarak, hímzés, fa

Ezt is kipróbáltam. :))Még így fára nem ragasztottam hímzést. Ezek keskeny faszeletek, amik röktön beindították a fantáziámat. :-))) Persze kel még rajta finomítani. Nem volt türelmem megvárni, hogy a férjem lecsiszolja. Gyorsan pácot kentem rá és már ragasztottam is a hímzést. A többi fadarabkákat már szépen lecsiszolta az én uracskám. A drága tüzelőt mire használom el, ugye? Szereztem pirogravírozót is, azt is ki szeretném még próbálni. Majd mutatom a végeredményt! :))

2011. március 20., vasárnap

Ajándék ... IV. rész

Ezt a szépséges kis Tiffany pillangót Anditól kaptam! Olyan szépen ékesíti jó nagy ablakomat, színesítve a kinti kopárságot!
Anyósom kérdezte, hogy ezt most miért is kaptam. Merthogy igazából semmit sem tettem érte, csak Andi blogját olvasgattam, néha válaszoltam egy egy kérdésére, és íme így lettem 10 pontos!

Köszönöm szépen Andi! :)

Ajándék ... III. rész

És akkor jöjjön a kikocstól kapott ajándékom, amit a játékán nyertem. Mint látható, jól kitanulmányozott engem, küldött szalvétákat :), hímző fonalakat :) és sok gyönyörű apróságot.

Köszönöm szépen, a kis csillagok a lányok kedvencei! :)