Oldalak


2011. augusztus 13., szombat

Rózsák - Trandafiri

Mert vannak akik szeretik a rózsákat!
Pentru că unora le plac trandafirii!



2011. augusztus 10., szerda

És itt a harmadik óra - Şi iată al treilea ceas

Igaz még hiányoznak róla a számok meg a mutatók, de azért megmutatom. :)
Încă îi lipsesc cifrele şi mecanismul, dar v-il arăt şi aşa. :)




2011. július 23., szombat

Să-l ajutăm pe Bibi - Együtt Bibiért

Aici, poţi licita şi pentru acest ceas realizat de mine.

Ezért az általam készítet óráért is lehet licitálni itt.


2011. július 16., szombat

Első óra - Primul ceas

Ez az óra az első a háromból amiket mostanában csináltam. Az alap az fa, a fáskamrából csórtam el egy nekem tetszó faszeletet, majd férjecském lecsiszolta, én meg dekorálta. A szöveg az a házi
áldás románul, pirogravírozva.


Acest ceas este primul din cele trei pe care le-am făcut în ultima vreme. În partea de jos am pirogravat Binecuvântarea casei.

2011. július 9., szombat

Fekete-fehér - Alb şi negru

Fekete-fehérben, mert nekem így is tetszik. Szeretem a szetteket.


Un set în alb şi negru, pentru că şi aşa îmi place.

2011. június 23., csütörtök

Kéz és láblenyomat - Amprente

Már nagyon rég ki akartam ezt próbálni, kéz és láblenyomatot készíteni a lányoknak. Hát most megcsináltam. Persze a buliban a kis Márk is benne volt, az unakatesó.







De mult am tot vrut să la fac asta la fete, acum s-a ivit ocazia şi ne-am jucat puţin. Pe lângă amprenta fetelor am făcut şi un tablou pentru nepotul meu, Mark.

2011. június 19., vasárnap

Egy csokor virág - Un buchet de flori

Olyan mintha festmény volna, pedig "csak" decoupage.




Parcă ar fi o pictură, dar e "doar" decoupage.