Oldalak


2012. április 15., vasárnap

Vintáge szett és dobozok

Ezzel a szettel egy online versenyen vettem részt, és... nyertem :))
Nektek, hogy tetszik?







Dobozok...











2012. április 13., péntek

Újra itt...

Újra itt, a kissé hószúra nyúlt szünet után. Sajnos a munka, a gyerekek és a  háztartás mellet nem igazán jutott időm a blogolásra is, pedig még csinálgattam is ezt mag azt, majd lassacskán megmutogatom. Addig is üdvözlök  mindenkit, a legújabb munkámmal, amit rendelésre készítettem.




2011. október 19., szerda

Ékszeres ládikó és tányér - Casetă pentru bijuterii şi farfurioară

 Szeretem a dobozokat de csak úgy magukban nem igazán megkapóak, ezért tányérkát is csináltam hozzájuk.
Îmi plac mult cutiuţele pentru bijuterii, dar împreună cu o farfurioară, fac un set ce-mi place şi mai mult.






Nagy sikerük volt mert már el is keltek. :)
Au avut succes, deja le-am şi vândut. :)


2011. október 14., péntek

Fogas kérdés? - Cuiere

Nem kérdés, csak fogas...fogasok, fogak nélkül. Jaj de szellemes vagyok! :)))
Na mindegy, csináltam mostanában pár fogast.

Am decorat nişte suporturi pe care soţul a înşurubat cuierele de metal.


 



 

2011. október 10., hétfő

Egy kis romantika...


Ezt a kis lila rózsát Barbi mintája alapján varrtam ki, már sokadszor. :))



2011. szeptember 29., csütörtök

Képek


Hogy mik ezek? Falra akasztható, dekupázs technikával készült képek. 
Az első érdekessége, hogy a díszítéshez szárítót virágot is használtam.







2011. szeptember 24., szombat

Van pár elmaradásom...

 amiket most szeretnék bepótolni.
Az első Elza ajándéka volna, amit tőle kaptam, a Magdi által szervezet ajándéklánc játék során. Bocsánat hogy ilyen későn mutatom az ajándékot. Elza kért tőlem egy képet ahol a nyaklánccal pózolok, amit tőle kaptam. Ez alkalommal személyesen Nektek kedves olvasóim is köszönök!

Nagyon szép ajándékokat kaptam Elzátol és itt is meg szeretném köszönni neki ezeket a nagyon szép dolgokat. A karperec a kedvencem.


Köszönöm szépen Elza!

Tiffany Ilditől is kaptam egy  gyönyörű  üvegmedált. Valyon honnan tudta hogy a zöld a kedvenc színem? Nagyon szeretem viselni is, olyan jól mutat a nyakban.



Köszönöm Ildikó, annyi mindent kaptam már tőled, remélem még az idén sikerül majd valamivel meghálálnom kedvességed.

És amiről elmulasztottam fótót készíteni az, az a nagy halom kb. 200 de lehet annál is több darab szalvéta, amiket Timikétől kaptam. Ő is kapta és rám gondolt. Köszönöm még egyszer Timike azt a sok-sok szalvétát, másnak csak felesleges papír de nekem minden darabja kincset ér.