Igy kaptam,
és így használom.
Ugye szép, nekem nagyon tetszik! Köszönöm Belinda!
Igy kaptam,
és így használom.
Ugye szép, nekem nagyon tetszik! Köszönöm Belinda!
A lapokat legközelebb kicsit vastagabbra nyújtom majd, nagyon finom lett így is, az izével nincs is semmi gond csak talán egy kicsit alacsonynak tűnt a végén a süti. De finomra sikerült és mind elfogyott. :)
A receptet pedig itt van:
a lapokhoz:
a krémhez:
A cukrot a mézzel összekeverjük és gőz fölött addig főzzük amíg a cukor elolvad. Hadijuk kihűlni majd hozzáadjuk a lisztet, a tojásokat, a kés hegynyi ammóniát és jól összedolgozzuk. El osszuk 3 darabba amiből nyújtunk 3 lapot és kb 15 percig sütjük mindegyiket. Azért írom kb mert nekem 10-12 perc alatt megsültek. Talán mert a recept nem ír hőfokot.
A krémhez feltesszük a tejet főni és mikor felforrt beleszórjuk a grízt. Miután besűrűsödött hadijuk kihűlni. A margarint kikavarjuk a cukorral és hozzáadjuk a citrom héját és levét. Persze nem lennék én ha valamit nem változtatnék itt is a recepten :). Én a citrom héját és a levét a már kihűlt grízhez adtam, mert arra gondoltam hogy a citromlé elvágja majd a margarinos krémemet.
Miután kihűlt a gríz elkeverjük a kihabositott margarinnal. Jön az eső lap, rákenünk egy kis sárgabarack lekvárt, egy réteg krémet, ráhelyezzük a mások lapot, egy kis lekvár, rá a megmaradt krém és aztán az utolsó lapot is rátesszük. Meg is van. Jó étvágyat!
Ami tetszett rajta az egyedűl az a kis rózsaszín rózsácska a torta közepéről. Talán az sikerült a legjobban. A torta formája az is szép, nem szokványos kör alakú, hanem kicsit virágra hasonlít. Meglátszik hogy még kezdő vagyok, még a képeken is látszik hogy, megrepedt a torta tetején a fondant, pedig próbáltam úgy fényképezni hogy ne nagyon látszódjon. Ez akkor történt mikor másnap át akartam tenni a tálcára amivel szálitani szerettem volna, tehát tanúlság a tortát a végleges tálcáján diszitsük ki, vagy nem is tudom mi lenne a megoldás. Ha valaki tapasztaltabb e téren nálamnál hát kérem írja meg, miként csináljam legközelebb. Amit még sajnálok hogy tettem kakaót a fondantba amivel beborítottam a tortát, hagytam volna fehéren jobb lett volna. Ugyanis egy 6 éves kislánynak készült tehát a fehér jobban ment volna. :( Próbáltam én már azután csinosítgatni hogy csajosabb legyen, hát így sikerült.
Kicsit szomorú vagyok azt hittem töbre vagyok képes.