Oldalak
2010. december 4., szombat
Karácsonyra ...
2010. december 2., csütörtök
Kincsesláda és nyeremény neszesszer
Tamással cseréltem ezt a kis szépséges ékszerdobozt! Amint látszik nagyon ügyes és kreatív "fiatalember" (mivel nem tudom az életkorát, de nekem úgy tűnik hogy elég fiatal, ezt a megszólitást választotam). Ő festette kívül és belül is a ládikát. (az ékszereket, már én tettem oda a hatás kedvéért). Kicsit aggódott, hogy valyon a belső szín tetszik e majd nekem, de megnyugtatlak Tamás, tetszik, a halvány lila tényleg nagyon "csajos szín". :)) Már van pár dobozom, valamiért szeretem őket, így már egy kissebb kollekció része lesz ez a szafaris darab is! Köszi Tamás!
Ezt a neszesszert Ramimaminál nyertem! Nagyon jó és praktikus, vidám és nőies! De a nyereményem nem érkezett egyedűl, cukorka és macik kisérték az útját. :)) Nagyon köszönöm, Ramóna!
2010. december 1., szerda
JÁTÉK! Az én játékom!!!
Már nagyon szerettem volna játékot hírdetni. Nincs sem szülinapom (már volt), a blogom is csak jövőre lesz egy éves, de annyi sok szép dolgokat kaptam és nyertem eddig, hogy úgy gondolom talán adhatnék én is valamit. Ha akad olyan, akinek tetszik, az, amit kínálni tudok...
- üvegre festet házi áldás, külömböző keretben ( 12 x 17 cm. keret nélkül )
- decoupage technikával készült kép, üveg nélkül ( 12 x 17 cm. keret nélkül )
A keretek színét lehet változtatni, a nyertes tetszése szerint, akár fehér is lehet. A szalvéta technikával készült képet, meg tudom csinálni az allábbi szalvétákból is.
Amit tenned kell, a szokásos:
- bárki jelentkezhet, akár blog nélkül is
- tedd ki a játék felhívását, képpel és linkkel, a blogod oldalsávjába, vagy a facebook oldaladra ( ha nincs blogod, szólj a szomszédnak is :) )
- hagyj itt egy commentet, hogy mi lenne az a dolog amit szeretnél megnyerni
A játéknak 4 nyertese lesz, sorsolni pedig, 2011 jan. 1-én fogok.
2010. november 30., kedd
Ékszermánia?! :))
Így hármasban már teljes a szett!
Nagyon tuti, tetszik ez a zöld szín és sok mindenhez fel lehet venni! Köszi szépen Réka!
Mivel nem tudom mikor tudok majd rendes képeket csinálni, kölcsön vettem a Réka által készített fotókat.
2010. november 23., kedd
Karácsonyi dekoráció
Erre már nem tettem körbe gyöngyöket, így is ki akartam próbálni. :)














