Szalvéta technikával készült tányér és váza.
Oldalak
2011. május 23., hétfő
2011. május 19., csütörtök
Gyerekszáj
Tata dolgozik valamit és nagyon porol. Antónia meg ott kíváncsiskodik, szeretné látni közelről mit is csinál tata. Zoli rászól Antóniára:
- Ne menj közel, mert a szemedbe megy a por.
Kicsi gondolkodás után, Antónia így szól:
- De ha becsukom a szemem, nem megy bele!
Ülünk az asztalnál és eszünk, én néha belekukkantok a számitógépbe. Antónia megszólal:
- Anyu, az oviba mikor eszünk, nem játszunk.
- Igen bogaram, nem játszunk.- mondom én.
Erre ő:
- Akkor te se játsszál a gépen!
Nézzük a reklámot a tévében. Mutatom a lányoknak:
- Ni-ni, ott a tehén, lila tehén!
- Igen, mert csoki van rajta! - mondja Antónia
- Csoki?- kérdem én
- Igen, ő adja a csokit!- mondja Antónia
- Ne menj közel, mert a szemedbe megy a por.
Kicsi gondolkodás után, Antónia így szól:
- De ha becsukom a szemem, nem megy bele!
Ülünk az asztalnál és eszünk, én néha belekukkantok a számitógépbe. Antónia megszólal:
- Anyu, az oviba mikor eszünk, nem játszunk.
- Igen bogaram, nem játszunk.- mondom én.
Erre ő:
- Akkor te se játsszál a gépen!
Nézzük a reklámot a tévében. Mutatom a lányoknak:
- Ni-ni, ott a tehén, lila tehén!
- Igen, mert csoki van rajta! - mondja Antónia
- Csoki?- kérdem én
- Igen, ő adja a csokit!- mondja Antónia
Új hobbi, új szerelem…
Vagyis az új hobbim a szerelmem, nem a szerelmem az új hobbim, bár az sem volna rossz dolog, na de elég mert még belezavarodok. :))
Tehát rátaláltam a pírogravírozásra és nagyon tetszik. Igaz az eszközeim kezdetlegesek, kaptam egy házilag összeállítót, gépet. Nem akartam sok pénzt bele fektetni, addig, amíg nem tudom, mit is tudok kihozni belőle. De nagyon szeretem csinálni, valahogy kihozom a családi költségvetésből az árát, és idővel csak veszek magamnak egy normális gépet.
Addig is megmutatom eddig mit csináltam mostanival.
Tehát rátaláltam a pírogravírozásra és nagyon tetszik. Igaz az eszközeim kezdetlegesek, kaptam egy házilag összeállítót, gépet. Nem akartam sok pénzt bele fektetni, addig, amíg nem tudom, mit is tudok kihozni belőle. De nagyon szeretem csinálni, valahogy kihozom a családi költségvetésből az árát, és idővel csak veszek magamnak egy normális gépet.
Addig is megmutatom eddig mit csináltam mostanival.
És természetesen, házi áldás is készül ezzel a technikával. :))
2011. május 17., kedd
Ajándék nekem
Ajándékot kaptam Grétitől! Már majdnem egy hete hogy megkaptam ezeket a kis csodákat, csak idáig nem érkeztem el. De most itt vagyok és mindenkinek megmutatom ezeket a szép dolgokat.
Van itt, természetes sok szép szalvéta, ékszeres dobozka, a nevemmel rajta :)), kitűző, kulcstartó, toll és még sok minden!!! És ezt mind egy kis, bocsi, nagylány készítette nekem!
Van itt, természetes sok szép szalvéta, ékszeres dobozka, a nevemmel rajta :)), kitűző, kulcstartó, toll és még sok minden!!! És ezt mind egy kis, bocsi, nagylány készítette nekem!
Köszönöm, kedves Gréti!
2011. május 10., kedd
Majális
Vasárnap, a Nagyváradi várban tartották a majálist. Persze mi is elmentünk a gyerekekkel és jött öcsém is a fiával. A gyerekek nagyon jól érezték magukat. Ugráltak, vonatoztak, ettek vattacukrot meg főt tengerit. A kajás standot csak lefotóztam, most nem ettünk, hideg volt leülni és nagyon fújt a szél. Kürtös kalácsot sem vettem, szerintem nagyon drága volt, 11 lej egy darab, kb. 700 Ft.
És akkor a buli képekben:
És akkor a buli képekben:
Kifelé menet, megálltunk egy kis színpadnál ahol bárki kipróbálhatta tehetségét. Persze, hogy ezt sem hagytuk ki.
2011. május 8., vasárnap
2011. május 7., szombat
Pif ajándék tőlem
Zsuzsa már megkapta a Pif ajándékomat ezért én is megmutatom miket küldtem neki. Nem fotóztam le mindent, ezeken kívül még küldtem egy házi áldást, pár kagylót, amiket én gyűjtöttem mikor a Fekete tengeren nyaraltunk. Mivel írta, hogy még nem kóstolta a rahátot hát azt is küldtem neki, remélem ízleni fog.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)















