De mult am tot vrut să la fac asta la fete, acum s-a ivit ocazia şi ne-am jucat puţin. Pe lângă amprenta fetelor am făcut şi un tablou pentru nepotul meu, Mark.
Oldalak
2011. június 23., csütörtök
Kéz és láblenyomat - Amprente
Már nagyon rég ki akartam ezt próbálni, kéz és láblenyomatot készíteni a lányoknak. Hát most megcsináltam. Persze a buliban a kis Márk is benne volt, az unakatesó.
2011. június 19., vasárnap
2011. június 17., péntek
2011. június 15., szerda
Ovis bál - Balul de la grădiniţă
Ovis bálban voltunk a tegnap. Az én nagylányom, Csipkerózsika volt és ő volt a legszebb (mondja egy cseppet sem elfogult anya :))) )!!! Olyan szépen, ügyesen és hangosan mondta a versikéjét, hogy majd megettük. Mondtuk neki már itthonról, beszéljen hangosan, mert anya a hátsó sorban nem halja (bár nem ott ültem :)) ) és mama is mikor majd megnézi a videót, hallani akarja, mit mond. Így hát az én tündérkém volt a leghangosabb, legszebb, leg-leg-leg! Olyan büszke voltam rá!
Ieri la grădiniţă, a fost serbarea de sfârşit de an. Fetiţa mea a fost Cenuşăreasa şi bineînţeles că ea a fost şi cea mai frumoasă (spune asta o mamă nepărtinitoare :)) ). Şi-a spus poezia atât de frumos şi cu voce tare, că îmi venea să o mănânc! Încă de acasă i-am spus, că trebuie să vorbească tare, pentru ca să o pot auzi şi din capătul sălii (normal că nu acolo am stat), iar bunica să înţeleagă ce vorbeşte când o să-i arătăm înregistrarea. Aşa că prinţesa mea, a recitat cel mai frumos, a fost cea mai frumoasă, cea mai-cea-mai-cea mai dintre toate! Am fost atât de mândră de ea!!!
2011. június 14., kedd
Mától románul is – De azi şi în limba română
Dragă Roxana, îţi mulţumesc că datorită ţie, voi reîncepe să-mi scriu blogul, şi în limba română. Aşa am început, scriindu-l în ambele limbi, dar cum pe parcurs nu am primit comentarii în limba română, (sau dacă am primit câteva, persoanele respective se pare căci cunosc şi limba maghiară, deoarece au înţeles despre ce am scris), am considerat că nu mai are rost să scriu în două limbi. Dar acum, se pare, că tot mai mulţi cititori români îmi vizitează blogul şi din respect pentru ei şi în special pentru tine Roxana, voi scrie şi în limba română.
Mivel egyre több román anyanyelvű olvasóm néz be hozzám és különösen Roxána az, aki kérte is, hogy szeretné érteni miről írok, mert tetszenek neki a dolgaim, úgy döntöttem újra két nyelven fogom írni a blogomat.
2011. június 13., hétfő
Őrület!!!!!
Mi a csuda van, hogy nem tudok kommentet hagyni némelyik blogon???????? A blogger nem ismer fel, beirja hogy ismeretlen vagyok, és mikor be akarok jelentkezni, akkor is ismeretlennek titulál és kéri újra, hogy jelöljek ki profilt. Bejegyzéseket pedig csak az irányítópultról tudok alkalmazni, mert a blogomon állandóan, mint látogató vagyok, hiába jelentkezem be. Érti valaki, amit mondok????? Tudja, valaki mi történik????? Én csináltam valamit rosszul???????
2011. június 12., vasárnap
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)







