Oldalak


2011. február 15., kedd

Díjeső

És akkor jöjjenek a díjak!
Ennyi díjat, de főképp ennyi embertől besöpörni ilyen rövid idő alatt, nem semmi! Ez az én kis magánszámú rekordom! :)
Mindegyik díjnak megvannak a maga szabályai, hogyan kell átvenni, kihirdetni, továbbadni, stb. Szerintem sokan ismerik és sokan meg is kapták már őket. Ezek közül az egyiket már én is megkaptam, még a tavaly, mégpedig a kreatív bloggert.
Mindenkinek, külön külön, megköszönöm, hogy rám gondolt, amikor tovább kellet adnia azt a bizonyos díjat.
Elnézést kérek, hogy nem fogok felsorolni annyi embert, amennyit, megkívánnának a díjak száma.
Szeretném tovább adni mindenkinek, aki benéz hozzám és olvas engem.



Ezt a díjat tőlük kaptam, Reka és kysa! Köszönöm!





Ezt pedig, Cakenitől és Eratól kaptam! Köszönöm!





Timike pedig ezzel a díjal ajándékozott meg! Köszönöm szépen!


:)

Lassan itt az ideje, hogy hírt adjak magamról. Jobban vagyunk már úgy ahogy. Ahol két kisgyerek van, mindig beüt valami nyavalya, kisebb, nagyobb betegségek, alig múlik el az egyik jön a másik. :) Na, mindegy, ezek apróságok, amiken túl kell esni.
Anyukám, járja a dokikat, aztán, majd meglássuk…
Hajlamos vagyok magamba zárkózni, kisebb depresszióba esni, ha a komfort zónámat baj éri. Lehet nem túl találó a megfogalmazás, de most ez jutott eszembe.
Annyira tud fájni, lelkileg és testileg is, ha látok, hallok, vagy tudomásom van arról, hogy valaki, beteg, szenved, vagy bántják, és ez az érzés százszorosan fokozódik, ha a szeretteimről van szó. Valószínűleg sokan így vagyunk, csak az a különbség ki hogyan tudja mindezeket, feldolgozni. Én nagyon rosszul reagálok az ilyesmire, tehetetlennek érzem magam és bezárkózom, és talán még önmagamat is sajnáltatom. Pedig ezzel nem sokat segítek, senkinek, sőt!
Hálásan köszönöm, mindazoknak, akik vették a fáradságot és benéztek hozzám, és még megjegyzést is hagytak, nagyon sokat javítottak a lelkiállapotomon. Mindenkinek nagyon szépen köszönöm!
Na, jó, elég a lelkizésből! :)
Jöjjenek a díjak amiket, kissé hosszura nyúlt hallgatásom alatt kaptam!

2011. január 25., kedd

Néha nagyon nehéz...

Köszönöm, mindenkinek, aki érdeklődött és jobbulást kívánt! :) Csak annyi történt, hogy a lányok rendesen influenzások voltak, szedték is az antibiotikumot. Ötnapi antibiotikum után a kicsi ma megint belázasodott, 39 fölé és a héten, még oltás is lett volna, de így elmarad. Én is meg voltam, vagyok fázva csak nem igazán figyeltem oda magamra, addig, amíg rá nem ment a fülemre, ami jól begyulladt, de úgy, hogy fájt bele a fél fejem is. És még mindig nem hallok rendesen a fülemre, meg gennyes és folyik… . Tetézi az egészet, hogy anyu sincs jól, nála valami más a baj... nagy baj. Reménykedünk, és sokat imádkozom.
Köszönöm a díjakat is, ezekre még vissza fogok térni, valamikor. Azért nem egészen tétlenkedtem, készülnek a Pif ajándékok.
Köszönöm, még egyszer, Nektek, kedves ismeretlen ismerősök, hogy itt vagytok, erre jártok!

2011. január 22., szombat

Nem túl jól...

Nem érzem jól magam. A lányokra figyeltem hogy ők jobban legyenek és magamat elhanyagoltam. Még gondolkodni is nehezemre esik. Jövök amint jobban leszek.

2011. január 18., kedd

Házi áldás, angolul is! :)

Karácsony előt készítettem ezeket a pár dolgokat. Szalvétával díszítet üvegtányér, egy szalvétából készült kép és természetesen az elmerdhatatlan Házi áldás. Most angolul is elkészítettem. :)



2011. január 15., szombat

Újra itt! :)

A szünetben elkészültek, a nyertesek ajándékai, ami kivétel nélkül célba is ért! Sőt még Grétinek is sikerült pár gombot küldjek a gombos játékához. Mindenkitől kaptam visszajelzést, úgy tűnik sikerül mindenhol örömet szerezzek! Képekkel sajnos nem szolgálhatok mivel már nem érkeztem fotókat is csinálni. :(( Viszont tipikosnál már látható az övé!
Küldtem mindenkinek egy üvegtányérkát is, más más méretben és mintával, kivétel szuzsii, neki gyöngyöket küldtem. Blogja nincsen, de a Picasa webalbumoknál meg lehet tekinteni az ő általa készített szépséges ékszereket és nem mellesleg gyönyörű fotóit. :)
Mivel a nyereményekről nincsennek fotóim, mutatok pár képet a kertünkben nyíló hóvirágról.

Jövök még pár munkámmal amiket karácsony előt készítettem. :)

2011. január 1., szombat

Sorsolás!!!

Először is, szeretnék, mindenkinek Boldog Új Évet kívánni! Sok sok szeretetet és egészséget az elkövetkezendő esztendőre!

Még, meg szeretném köszönni mind a 33 részvevőnek, hogy itt voltak és velem játszottak!:-))(Ibolyát is beleszámoltam, ő, a "Játék! Még egy nap!" bejegyzésnél jelentkezet a játékra)

Annyira örülök, hogy ilyen sokan jöttetek!




Ez volt az első sorsolásom és olyan furcsa érzések kavarogtak bennem, mikor elkezdtem összehajtogatni a kis pappír csíkocskákat és olvastam a neveket. Mindegyik pappírnál olyan érzésem volt bár csak ő nyerné meg, mindenkihez kapcsolódott valami szép emlékem. Furcsa volt ez az érzés, ez a kötődés.

Na de összeszedtem magam és következet a sorsolás!

Az nyertesek pedig...


Tipikos, gratulálok!



Kedy, gratulálok!



m, gratulálok!



szuzsii, gratulálok!


Megkérem a 4 nyertesemet, hogy küldjék el a címet ahova tudom majd postázni a nyereményüket.


Szívem szerint mindenki nyert volna, de ezt sajnos nem tudom megoldani. Nagyon szépen köszönöm, hogy itt voltatok és remélem mihamarabb, újra játékot hirdethetek és talán akkor a többiek is nyerhetnek!!!