És akkor jöjjenek a díjak!
Ennyi díjat, de főképp ennyi embertől besöpörni ilyen rövid idő alatt, nem semmi! Ez az én kis magánszámú rekordom! :)
Mindegyik díjnak megvannak a maga szabályai, hogyan kell átvenni, kihirdetni, továbbadni, stb. Szerintem sokan ismerik és sokan meg is kapták már őket. Ezek közül az egyiket már én is megkaptam, még a tavaly, mégpedig a kreatív bloggert.
Mindenkinek, külön külön, megköszönöm, hogy rám gondolt, amikor tovább kellet adnia azt a bizonyos díjat.
Elnézést kérek, hogy nem fogok felsorolni annyi embert, amennyit, megkívánnának a díjak száma.
Szeretném tovább adni mindenkinek, aki benéz hozzám és olvas engem.
Ennyi díjat, de főképp ennyi embertől besöpörni ilyen rövid idő alatt, nem semmi! Ez az én kis magánszámú rekordom! :)
Mindegyik díjnak megvannak a maga szabályai, hogyan kell átvenni, kihirdetni, továbbadni, stb. Szerintem sokan ismerik és sokan meg is kapták már őket. Ezek közül az egyiket már én is megkaptam, még a tavaly, mégpedig a kreatív bloggert.
Mindenkinek, külön külön, megköszönöm, hogy rám gondolt, amikor tovább kellet adnia azt a bizonyos díjat.
Elnézést kérek, hogy nem fogok felsorolni annyi embert, amennyit, megkívánnának a díjak száma.
Szeretném tovább adni mindenkinek, aki benéz hozzám és olvas engem.
Ezt a díjat tőlük kaptam, Reka és kysa! Köszönöm!





